Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No:161
Telefon:0 (222) 221-1122
39.76443730.509646

Kurum Hakkında

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafından, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.

Her türlü enjeksiyon, serum takma, pansuman, EKG, buhar verme, kulak delme, canlandırma ve diğer tıbbi müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma sahip acil ünitemiz mevcuttur. Merkezimizde, çocuk cerrahi uzmanımız tarafından muayene, sünnet ve küçük cerrahi müdahaleler uygulanabilmektedir.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi olarak, çocuklarımıza bilimdeki çağdaş gelişmeleri ana şefkati ve sevgisi ile sunmak; kaliteden ödün vermeden, çocuk hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek; bu sayede topluma sağlıklı bireyler kazandırmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Cerrahisi
  • Biyokimya

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55

Ümit Vişnelik Hastanesi

900 metre uzaklıkta

Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı

Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi

950 metre uzaklıkta

İstiklal Mh. Reşadiye cd. No:14 (Reşadiye Cami Karşısı)

Eskişehir Asker Hastanesi

1000 metre uzaklıkta

Vişnelik Mah. Atatürk Cd. Akarbaşı

Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17