Özel Eslife Esenyurt Hastanesi

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi
Kurum Adı:Özel Eslife Esenyurt Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Battal Gazi Mah. Esen Cad. No:127 Kıraç
Web Sitesi:eslifehospital.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03973828.652117

Kurum Hakkında

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2016 yılında hizmete giren Eslife Sağlık Grubu Esenyurt Hastanesi, modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.

Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisi ile hizmet veren Eslife Hospital Esenyurt İstanbul Avrupa yakasında 14500 bin m2’lik alan üzerine kurulu kampüsünde 75 yatak kapasitesi bulunuyor.

Eslife Hospital Esenyurt Hastanesi, hastaların radyolojik incelemeler sırasında kendilerini rahat hissetmeleri için ambians teknolojisi ile hazırlanmış MR ve BT odaları ile fark yaratan bir sağlık anlayışı sunuyor.

Tüm branşlarda hizmet veren hastane, Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, tam donanımlı ameliyathaneleri ile teknolojinin ulaştığı en ileri düzeyde tanı ve tedavi hizmeti veriyor.

Eslife Hospital Esenyurt insana verdiği değeri, sunduğu sağlık hizmetlerinin her alanında hissettiriyor. Hastanede tüm tanı ve tedavi hizmetleri multidisipliner bir yaklaşımla sunuluyor.

Genel Cerrahi ameliyatlarında Dünya ortalamasının üstünde başarıya sahip olan Eslife Hospital Esenyurt Özellikle ortadoğu pazarında marka olma yolunda ilerlemektedir.

Eslife Hospital Esenyurt; kişiye huzurlu ve kendini güvende hissettiren tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eslife Esenyurt Hastanesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Eslife Esenyurt Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi
620 metre uzaklıkta
İstiklal Mah. Cumhuriyet Cad. No:86
Esenyurt Kolan Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Atatürk Mah. Atatürk Cad. No:44 Kıraç
İstanbul Reyap Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25
Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Pınar Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:56
Esenyurt Devlet Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Fatih Mh. 19 Mayıs Bulvarı No:8
Esenşehir Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Örnek Mah. Doğan Araslı Blv. No:197
Esenyurt Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1
Esencan Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18