Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28
Telefon:0 (216) 655-5060
40.98499529.109993

Kurum Hakkında

Estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tıp Merkezi'nin amacı, isminden güç alarak insan sağlığına saygılı, modern teknolojik cihazları ve uzman doktorları eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşin Temel Turak · 10 Nisan 2013

Merhabalar Ayşe Temel ben. hastahaneniz bünyesinde çalışan Estetik ve Plastik Cerrahi dr. İrfan Aydın beye çok teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Işıklar Cad. No:35/A

Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

130 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

160 metre uzaklıkta

Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy

Ataşehir Diyaliz Merkezi

190 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

230 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7