Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1
Telefon:0 (212) 939-1959
40.99594728.87101

Kurum Hakkında

2007 yılında, adındaki etik değerler üzerinden yola çıktı Özel Ethica Sağlık Grubu. 7 yıl gibi kısa bir zamanın sonunda, Türk sağlık sektörünün en önemli markalarından biri oldu. Özel Ethica Sağlık Grubu, 2008'de Estethica Bakırköy Tıp Merkezi'ni açarak sağlık sektörüne yeni bir boyut kazandırdı. Estetik ve sağlık hizmetlerinin tek bir hastane çatısı altında ele alındığı bu profesyonel yaklaşım, kısa zamanda rüştünü ispat ederek büyük bir başarıya ulaştı.

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Bakırköy

120 metre uzaklıkta

İncirli Cad. No:113

Ethica İncirli Hastanesi

190 metre uzaklıkta

İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy

ENT KBB Tıp Merkezi

200 metre uzaklıkta

İncirli Caddesi No:97 Bakırköy

Aile Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No:7-9

Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11

Ultra Diyaliz Merkezi

500 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Hacer Hanım Sokak No:9