Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:İskender Paşa Mah. Kıztaşı Cad. No:11
Telefon:0 (212) 621-9130
Web Sitesi:kocdiyaliz.com.trHata Bildir
41.01581728.95055

Kurum Hakkında

SGK anlaşmalı Diyaliz Merkezlerimize başvuran hastalarımız, özel servis araçlarımız ile adreslerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar adreslerine personellerimiz ve servis araçlarımız tarafınca rahat bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezinde 50 cihaz kapasitesi ile gelişmiş ve modern bir sağlık tesisinin sahip olabileceği standartlara sahip binada, diyaliz hastalarımıza konforlu ve güvenli bir şekilde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Hemodiyaliz sürecinde hastalarımıza LCD Tv uydu yayını ve sınırsız internet hizmeti sunarak, tedavi boyunca keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde önemseyen uzman kadromuz, sorumluluklarının farkında olmak ile beraber, hasta sağlığını ve hemodiyaliz alanındaki gelişmeleri, sürekli ve düzenli güncel eğitim, kongre ve seminerlere katılarak takip etmektedirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fatih Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatih Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Kıztaşı Cd. No.6 Fatih
İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
Molla Hüsrev Mah. Atatürk Bulvarı No:56 Vefa
Hospitadent Fatih Diş Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Akdeniz Cad. No:28 Fatih
Akademi Gastroenteroloji Merkezi
700 metre uzaklıkta
Hasan Halife Mah. Akdeniz Cad. No:113 D:7-8
Global Dr. Göz Tıp Merkezi
730 metre uzaklıkta
Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5
Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği
730 metre uzaklıkta
Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray