Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Fatsa
Adres:Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3
Telefon:0 (452) 400-1800
41.02883937.498736

Kurum Hakkında

Şifa Polikliniği 'tıp merkezi' oldu Ordu'nun Fatsa ilçesinde, 2004 yılında poliklinik olarak hizmete başlayan Şifa Polikliniği, Özel Şifa Tıp Merkezi oldu.

Bünyesine sırasıyla ambulans, acil servis, diş ünitesini de katan Özel Şifa Tıp Merkezi, Fatsa'da memurlar ile anlaşma yapan ilk özel sağlık kuruluşu oldu. Memurlar ile anlaşma yaptıktan sonra bünyesine kardiyoloji, dahiliye ve kadın doğum ünitelerini de ekleyen Şifa Tıp Merkezi, 8 uzman ve 2 pratisyen hekim ile sağlık hizmeti veriyor.

Özel Şifa Tıp Merkezi sahiplerinden Dr. Ogün Madran, SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı hastalarına hizmet vermeye başladıklarını belirterek, "Zamanla doktor sayımızda da artış olacak. Önümüzdeki günlerde mide endeskopisi ve röntgen cihazlarını da tıp merkezimize kazandıracağız" dedi

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi, Ordu ili Fatsa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Duygu Uzuntarla · 5 Aralık 2013

Her şey çok güzel ayrıntılı ama muaneye saatleri de yazsaydınız keşke

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatsa Can Tıp Merkezi

400 metre uzaklıkta

Dumlupınar Mah. Reşadiye Cad. No:81/A

Avrasya Medi-Tech Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30

Fatsa Devlet Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Evkaf Mah. Fatsa

FMC Fatsa Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Dolunay Mah. Samsun Asfaltı Cad. No:210

Ünye Devlet Hastanesi

14.8 km. uzaklıkta

Yüceler Mah. Kayalar Sok. No:3

Ünye Diyaliz Merkezi

20.5 km. uzaklıkta

Liseler Mah. Hükümet Cad. No:136/1