Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Fatsa
Adres:Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3
Telefon:0 (452) 400-1800
Web Sitesi:www.fatsasifa.comHata Bildir
41.02883937.498736

Kurum Hakkında

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi, Ordu ili Fatsa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Şifa Polikliniği 'tıp merkezi' oldu Ordu'nun Fatsa ilçesinde, 2004 yılında poliklinik olarak hizmete başlayan Şifa Polikliniği, Özel Şifa Tıp Merkezi oldu.

Bünyesine sırasıyla ambulans, acil servis, diş ünitesini de katan Özel Şifa Tıp Merkezi, Fatsa'da memurlar ile anlaşma yapan ilk özel sağlık kuruluşu oldu. Memurlar ile anlaşma yaptıktan sonra bünyesine kardiyoloji, dahiliye ve kadın doğum ünitelerini de ekleyen Şifa Tıp Merkezi, 8 uzman ve 2 pratisyen hekim ile sağlık hizmeti veriyor.

Özel Şifa Tıp Merkezi sahiplerinden Dr. Ogün Madran, SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı hastalarına hizmet vermeye başladıklarını belirterek, "Zamanla doktor sayımızda da artış olacak. Önümüzdeki günlerde mide endeskopisi ve röntgen cihazlarını da tıp merkezimize kazandıracağız" dedi

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medi-Tech Hastanesi
Özel Medi-Tech Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi üçüncü basamak yoğun bakım ünitesini barındıran 20 yataklı yoğun bakım ünitesi ile birlikte 102 hastane yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.
Fatsa Devlet Hastanesi
Fatsa Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
300 yataklı Fatsa Devlet Hastanesi 46 bin metrekare kapalı alanı, 180 adet nitelikli hasta odası, 80 poliklinik, 8 ameliyathane, 53 yataklı yoğun bakım ünitesinden oluşmaktadır.
Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi
Özel FMC Fatsa Diyaliz merkezinde 28+1 cihaz ile hemodiyaliz tedavi hizmeti verilmektedir.
Ünye Devlet Hastanesi
Ünye Devlet Hastanesi
15 km. uzaklıkta
Yüceler Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2015 yılında hizmete giren Ünye Devlet Hastanesi 300 yataklı olarak bölge insanına hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Ünye Diyaliz Merkezi
Özel Ünye Diyaliz Merkezi
21 km. uzaklıkta
Özel Ünye Diyaliz Merkezi Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi no:136/1 adresinde SGK ile anlaşmalı hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 7 yataklı yoğun bakım ünitesi 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile birlikte toplam 62 yatak kapasitelidir.
Korgan Devlet Hastanesi
Korgan Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Korgan Devlet Hastanesi 38 nitelikli yatak, 4 adet yoğun bakım yatağı, 12 adet acil müşahede yatağı, 2 müdahale yatağı, 2 tane ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 9 poliklinikle hizmet ediyor.
Kumru Devlet Hastanesi
Kumru Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Temmuz 2015'de inşaatına başlanılan Kumru Devlet Hastanesi tamamlanarak 26 Aralık 2016'dan itibaren yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉