Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Fatsa
Adres:Dolunay Mah. Samsun Asfaltı Cad. No:210
Telefon:0 (452) 433-6464
Web Sitesi:www.nephrocare.com.trHata Bildir
41.05048937.479579

Kurum Hakkında

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi, Ordu ili Fatsa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel FMC Fatsa Diyaliz merkezinde 28+1 cihaz ile hemodiyaliz tedavi hizmeti verilmektedir. NephroCare, böbrek hastalarının bakımında mükemmelliğin açık bir taahhütüdür.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatsa Devlet Hastanesi
Fatsa Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
300 yataklı Fatsa Devlet Hastanesi 46 bin metrekare kapalı alanı, 180 adet nitelikli hasta odası, 80 poliklinik, 8 ameliyathane, 53 yataklı yoğun bakım ünitesinden oluşmaktadır.
Özel Medi-Tech Hastanesi
Özel Medi-Tech Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi üçüncü basamak yoğun bakım ünitesini barındıran 20 yataklı yoğun bakım ünitesi ile birlikte 102 hastane yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi 2 Çocuk sağlığı uzmanı, 2 Dahiliye uzmanı, 1 kardiyolog, 2 Acil Hekimi, 1 Kadın Doğum uzmanı, 1 Diş hekimi olarak Sağlık hizmetine devam etmektedir.
Ünye Devlet Hastanesi
Ünye Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Yüceler Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2015 yılında hizmete giren Ünye Devlet Hastanesi 300 yataklı olarak bölge insanına hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Ünye Diyaliz Merkezi
Özel Ünye Diyaliz Merkezi
18 km. uzaklıkta
Özel Ünye Diyaliz Merkezi Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi no:136/1 adresinde SGK ile anlaşmalı hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 7 yataklı yoğun bakım ünitesi 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile birlikte toplam 62 yatak kapasitelidir.
Kumru Devlet Hastanesi
Kumru Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Temmuz 2015'de inşaatına başlanılan Kumru Devlet Hastanesi tamamlanarak 26 Aralık 2016'dan itibaren yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Korgan Devlet Hastanesi
Korgan Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Korgan Devlet Hastanesi 38 nitelikli yatak, 4 adet yoğun bakım yatağı, 12 adet acil müşahede yatağı, 2 müdahale yatağı, 2 tane ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 9 poliklinikle hizmet ediyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉