Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Fatsa
Adres:Dolunay Mah. Samsun Asfaltı Cad. No:210
Telefon:0 (452) 433-6464
41.05048937.479579

Kurum Hakkında

Özel FMC Fatsa Diyaliz merkezinde 28+1 cihaz ile hemodiyaliz tedavi hizmeti verilmektedir. NephroCare, böbrek hastalarının bakımında mükemmelliğin açık bir taahhütüdür.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi, Ordu ili Fatsa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FMC Fatsa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatsa Devlet Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Evkaf Mah. Fatsa

Avrasya Medi-Tech Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30

Fatsa Şifa Tıp Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3

Fatsa Can Tıp Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. Reşadiye Cad. No:81/A

Ünye Devlet Hastanesi

12.1 km. uzaklıkta

Yüceler Mah. Kayalar Sok. No:3