Özel Fer Soma Tıp Merkezi

Özel Fer Soma Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fer Soma Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Soma
Adres:Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp
Telefon:0 (236) 613-6129
Web Sitesi:fersomatip.comHata Bildir
39.18733627.562843

Kurum Hakkında

Özel Fer Soma Tıp Merkezi, Manisa ili Soma ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Fer Soma Tıp Merkezimiz, Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yapılan özel sağlık kuruluşları hakkındaki yönetmelik hükümleri doğrultusunda 16/10/2007 yılında Kurtuluş Mahallesi İdman Sokak No:38/K Soma adresinde ilk defa sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.

Merkezimiz, Op. Dr. Taylan Yılmaz ve Op. Dr. Arif Karakaya tarafından kurucu ortak olup Limited Şirket olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Merkezimiz, SGK (SSK, Bağ-kur E.S) ve Maliye Bakanlığı ile anlaşmalı olup tüm hak sahipleri merkezimizden sağlık hizmeti almaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fer Soma Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fer Soma Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Fer Soma Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Soma Devlet Hastanesi
Soma Devlet Hastanesi
966 metre uzaklıkta
2017 yılında yeni hizmet binasında tek çatı altına toplanan Soma Devlet Hastanesi, 332 yatak kapasitesi ile hastalarımıza nitelikli hizmet vermeye başlamıştır
Özel Soma Diyaliz Merkezi
Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir.
Özel Medigün Hastanesi
Özel Medigün Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Medigün Hastanesi mevcut kullanılabilir 75, toplamda 120 yatak kapasitesiyle bölgemizin en büyük özel hastanesidir.
Kırkağaç Devlet Hastanesi
48 adet servis yatağı, 8 adet Palyatif yatağı, 4 adet Yoğun Bakım yatağı olmak üzere 60 yatak kapasitesiyle Hastanemiz hizmetine devam etmektedir.
Kınık Devlet Hastanesi
Kınık Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Yapımına 2017’de başlanan Kınık Devlet Hastanesi 2019 yılında tamamlanmıştır. Acil sağlık hizmeti ve ayaktan poliklinik hizmeti ve yataklı tedavi hizmeti sunulmaktadır.
Savaştepe Devlet Hastanesi
Savaştepe Devlet Hastanesi
23 km. uzaklıkta
Savaştepe Devlet Hastanesi 2005 yılında 35 yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır. İl merkezine 47km olan hastanemizin kapalı alanı 2857m2 oturum alanı 952m2 olup 2 bloktan oluşmaktadır.
Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi
2008 yılında İslamsaray Mahallesindeki yeni binalarına taşınan Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi bağlı Kınık Semt Polikliniği ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ile hizmet vermektedir.
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavi amacıyla Bergama ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fer Soma Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉