Özel Soma Diyaliz Merkezi

Özel Soma Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Soma Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Soma
Adres:İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A
Telefon:0 (236) 614-1256
39.18696227.592491

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2001 yılında kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır. Hastalarımızın takip ve tedavileri hemodiyaliz hekimleri tarafından yürütülmektedir. Hemodiyaliz merkezimizde hastalar deneyimli personelimiz tarafından diyalize alınmaktadır.

Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir. Merkezimiz 2006 yılında yeni yerinde hizmete başlamıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Soma Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Soma Diyaliz Merkezi, Manisa ili Soma ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Soma Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Soma Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Soma Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Soma Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medigün Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Hamidiye Mah. No:4

Fer Soma Tıp Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp

Soma Devlet Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

Turgutalp Mah. Bergama Cad. No:22

Kırkağaç Devlet Hastanesi

10.9 km. uzaklıkta

Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24

Savaştepe Devlet Hastanesi

22.8 km. uzaklıkta

İstiklal Mahallesi Çamlık Mevki

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi

34.8 km. uzaklıkta

İslamsaray Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:223