Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizica FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı
Telefon:0 (322) 239-0101
37.04918335.274658

Kurum Hakkında

Fizica; Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen konusunda uzman, modern ve yenilikçi bir kurumdur.

Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda doktor muayene odaları, bekleme salonu, özel amaçlı egzersiz salonu, nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon amaçlı egzersiz salonu ve tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesi'nden oluşmaktadır.

Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, engelli asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon ve genel sağlık hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik şebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akdeniz Üroloji Merkezi

440 metre uzaklıkta

Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A

Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

610 metre uzaklıkta

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11

RTS Seyhan Diyaliz Merkezi

620 metre uzaklıkta

Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3

Ankada Tüp Bebek Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Süleyman Demirel Blv. 138. Sk. Gölçiçeği Apt. No:10

Dermancan Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230