Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Adana Fatma Kemal Timuçin ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Adnan Kahveci Bulvarı No:24 İlbank Karşısı
Telefon:0 (322) 256-3960
37.03232435.314971

Kurum Hakkında

Hastanemiz Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2007 yılında 20 poliklinik ile hizmete açılmış olup, şu an hastanemize bağlı Yüreğir Diş Tedavi ve Protez Merkezi, ATO Semt Polikliniği ve 100.yıl Diş Tedavi ve Protez Merkezi ile birlikte 115 poliklinik ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz ve bağlı birimlerimizde hastalarımıza; muayene, diş çekimi, ışınlı dolgu, amalgam dolgu, kanal tedavisi, total ve parsiyel protez, (tam ve yarım damak), diş taşı temizliği, kuyucu diş hekimliği hizmetleri en son teknoloji imkanları kullanılarak verilmektedir.

Bunun yanında hastanemizde ;Çene Cerrahisi Uzmanı, Çocuk Diş Hastalıkları uzmanı ve Diş Eti Hastalıkları uzmanı, Protetik Diş Tedavisi(Protez)uzmanı, Yüreğir Diş Tedavi ve Protez Merkezinde; Ağız Diş ve Çene Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı, Protetik Diş Tedavisi(Protez)uzmanı bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Adana ili Çukurova ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuAdana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Berfin Kaya · 26 Aralık 2017

Tam 3 aydır randevu alamıyorum online randevu alın diyorlar sürekli oyalıyorlar alt tarafı bir dış çekecekler bu kadar da bekletlmez yetti artık bu nasıl sistem yahu sözde sosyal devletiz parası olmayan ne yapsın illa özele mi gidelim sürekli baştan savıyorlar yetkililer bir çözüm bulsun bu kadar da olmaz

Mustafa Algül · 12 Aralık 2017

İnternetten randevu protetik tedavi doktoru ondan randevu alamıyoruz. Nasıl alabiliriz

Mevlüde Obudan · 7 Aralık 2017

05/11/2017 tarihinde Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine çene cerrahisi uzman doktor Fulya Ak'a gittim çokkk muhteşem bir hekim güler güzü açıklayıcı konuşması mütevazi halinden çok çokkk memnun oldum. Hastaneden, personelden ve güzel doktorun Fulya Ak hanım efendiden Rabbim razı olsun. Vatanıma milletime hayırlı olsun. Hastaneyi yaptıran yapan ve çalışanlarından Rabbim razı olsun.

Ihsan Bozkurt · 3 Eylül 2017

Tam 20 gündür çene cerrahında randavu anlamıyorum toplam 2tane doktor var koskoca hastanede küçük bir filim odası var sanki ringonun ahırı umursamazlık personele bir şey soruyon ben bilmiyorum diyor doktordan randavu alıyorsun doktorun poliklinik ilerde isim aramak bir der yazdan neolak adamı olan girmiş

TC Nur Okay · 27 Ağustos 2017

Bende 3 aydır çene cerrahine randevu alamıyorum. Diğerleri 20 diş çekmiyor. İlle özelemi gidelim.

Busra Gul · 18 Temmuz 2017

Her zaman bakıyorum yok randevu ne yapıcağım

Necdet Say · 7 Mart 2017

Bugün saat 13:00'dan beri arıyorum sürekli meşgül çalıp kapanıyor. Ne sorumsuzluk. 182 den aldığım randevuyu teyit ettireceğim ama ulaşmak ne mümkün. Sorumsuzluk yahu....

Vahdet Vahdet · 18 Şubat 2016

İşlerini yapmıyolar ay başında maaş almaya gelince hepsi koşuyor ama işe gelince kaytarıyolar nefret ediyorum...

Mavi Duvar · 22 Aralık 2015

Uzun yıllardır diş eti çekilmesiyle ilgili şikayetim ve rahatsızlığım vardı Adana Yüzüncü Yıl ağız ve diş sağlığı hastanesinden randevu aldım 182den doktor seçimiyle ilgili soru sordu farketmez dedim ve tarih belirlenen gün hastaneye gittim. Dişçiden korkmama rağmen çektiğim diş ağrısından dolayı da gitmem kaçınılmazdı öyle bir doktora rastgeldimki kendisine çok teşekkür ediyorum. Önce diş eti ameliyat olmam gerektiğini dişle ilgili diğer sıkıntım içinde yardımcı olacağını söyledi oldu da. Tanıdığım en iyi doktor hem insancıl tavrı tutumu hastayla ilgisi tedaviyi takibi üslubu oldukça iyi bir hekim Doktor Fuat Mzgürer Erkabadayı size çok teşekkür ediyorum. - Serpil Özer

Sağlık bakanlığı böylesine iyi hekimleri ödüllendirmenizi tavsiye ediyorum

Hatice Ercan Özal · 1 Haziran 2015

bir türlü çocuk dişçisi için randuvu alamıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum

Tülay Biga · 6 Mart 2014

Bir diş için defalarca film çektiriliyor gereksiz yere hiç memnun değilim

Oğuz Özçelik · 29 Temmuz 2013

ya biz bu sistemde nasıl randevu alabileceğiz??? yetti artık 3 aydır her gün randevu almaya çalışıyorum ama nafile. birileri artık bu işleyişi bu sistemi düzeltir mi yoksa hastalar tombala oynayıp ya çıkarsa demeye devam ederek sinir krizimi geçirecek. lütfennnnn artık bu büyük sorunu çözüme kavuşturun

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 38 oy kullanılmış ve kurum hakkında 12 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

 Avrupa Hospital Adana

660 metre uzaklıkta

Kenan Evren Bulvarı No:43

Adana Koç Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20

Seyhan Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Yeni Baraj Mh. Hacı Ömer Sabancı Caddesi

Adana Odak Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Toros Mah. Ali Sepici Blv. (Kenan Evren Blv. Paraleli) 102 Sk. No:16

Adana Maya Göz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Sümer Mah. Bülent Angın Bul. No:61

Sezar Hospital Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Toros Mah. Kasım Ener Bulvarı No:25