Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Adnan Kahveci Bulvarı No:24 İlbank Karşısı
Telefon:0 (322) 256-3960
Web Sitesi:adanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.03232435.314971

Kurum Hakkında

Hastanemiz Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2007 yılında 20 poliklinik ile hizmete açılmış olup, şu an hastanemize bağlı Yüreğir Diş Tedavi ve Protez Merkezi, ATO Semt Polikliniği ve 100.yıl Diş Tedavi ve Protez Merkezi ile birlikte 115 poliklinik ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz ve bağlı birimlerimizde hastalarımıza; muayene, diş çekimi, ışınlı dolgu, amalgam dolgu, kanal tedavisi, total ve parsiyel protez, (tam ve yarım damak), diş taşı temizliği, kuyucu diş hekimliği hizmetleri en son teknoloji imkanları kullanılarak verilmektedir.

Bunun yanında hastanemizde ;Çene Cerrahisi Uzmanı, Çocuk Diş Hastalıkları uzmanı ve Diş Eti Hastalıkları uzmanı, Protetik Diş Tedavisi(Protez)uzmanı, Yüreğir Diş Tedavi ve Protez Merkezinde; Ağız Diş ve Çene Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı, Protetik Diş Tedavisi(Protez)uzmanı bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Adana ili Çukurova ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Berfin Kaya
★★
Tam 3 aydır randevu alamıyorum online randevu alın diyorlar sürekli oyalıyorlar alt tarafı bir dış çekecekler bu kadar da bekletlmez yetti artık bu nasıl sistem yahu sözde sosyal devletiz parası olmayan ne yapsın illa özele mi gidelim sürekli baştan savıyorlar yetkililer bir çözüm bulsun bu kadar da olmaz.
Mustafa Algül
★★★
İnternetten randevu protetik tedavi doktoru ondan randevu alamıyoruz. Nasıl alabiliriz?
Mevlüde Obudan
★★★★★
05/11/2017 tarihinde Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine çene cerrahisi uzman doktor Fulya Ak'a gittim çokkk muhteşem bir hekim güler güzü açıklayıcı konuşması mütevazi halinden çok çokkk memnun oldum. Hastaneden, personelden ve güzel doktorun Fulya Ak hanım efendiden Rabbim razı olsun. Vatanıma milletime hayırlı olsun. Hastaneyi yaptıran yapan ve çalışanlarından Rabbim razı olsun.
Ihsan Bozkurt
★★
Tam 20 gündür çene cerrahında randevu anlamıyorum toplam 2 tane doktor var koskoca hastanede küçük bir filim odası var sanki ringonun ahırı umursamazlık personele bir şey soruyon ben bilmiyorum diyor doktordan randevu alıyorsun doktorun poliklinik ilerde isim aramak bir der yazdan neolak adamı olan girmiş
TC Nur Okay
★★
Bende 3 aydır çene cerrahine randevu alamıyorum. Diğerleri 20 diş çekmiyor. İlle özelemi gidelim.
Busra Gul
★★
Her zaman bakıyorum yok randevu ne yapıcağım?
Necdet Say
★★
Bugün saat 13:00'dan beri arıyorum sürekli meşgül çalıp kapanıyor. Ne sorumsuzluk. 182 den aldığım randevuyu teyit ettireceğim ama ulaşmak ne mümkün. Sorumsuzluk yahu...
Vahdet Vahdet
İşlerini yapmıyolar ay başında maaş almaya gelince hepsi koşuyor ama işe gelince kaytarıyolar nefret ediyorum...
Mavi Duvar
★★★★★
Uzun yıllardır diş eti çekilmesiyle ilgili şikayetim ve rahatsızlığım vardı Adana Yüzüncü Yıl ağız ve diş sağlığı hastanesinden randevu aldım 182den doktor seçimiyle ilgili soru sordu farketmez dedim ve tarih belirlenen gün hastaneye gittim. Dişçiden korkmama rağmen çektiğim diş ağrısından dolayı da gitmem kaçınılmazdı öyle bir doktora rastgeldimki kendisine çok teşekkür ediyorum. Önce diş eti ameliyat olmam gerektiğini dişle ilgili diğer sıkıntım içinde yardımcı olacağını söyledi oldu da. Tanıdığım en iyi doktor hem insancıl tavrı tutumu hastayla ilgisi tedaviyi takibi üslubu oldukça iyi bir hekim Doktor Fuat Mzgürer Erkabadayı size çok teşekkür ediyorum. - Serpil Özer. Sağlık bakanlığı böylesine iyi hekimleri ödüllendirmenizi tavsiye ediyorum.
Hatice Ercan Özal
★★
Bir türlü çocuk dişçisi için randuvu alamıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum
Tülay Biga
★★
Bir diş için defalarca film çektiriliyor gereksiz yere hiç memnun değilim.
Oğuz Özçelik
★★
Ya biz bu sistemde nasıl randevu alabileceğiz??? yetti artık 3 aydır her gün randevu almaya çalışıyorum ama nafile. birileri artık bu işleyişi bu sistemi düzeltir mi yoksa hastalar tombala oynayıp ya çıkarsa demeye devam ederek sinir krizimi geçirecek. lütfennnnn artık bu büyük sorunu çözüme kavuşturun.

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 12 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrupa Hospital Adana
830 metre uzaklıkta
Toros Mah. Kenan Evren Bulvarı No:43
Adana Koç Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20
Seyhan Devlet Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Yeni Baraj Mh. Hacı Ömer Sabancı Caddesi
Fizica Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Güzelyalı Mah. 81098 Sokak No:6/1 Çukurova
Adana Odak Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Toros Mah. Ali Sepici Blv. (Kenan Evren Blv. Paraleli) 102 Sk. No:16
Adana NivGöz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Sümer Mah. 69023 Sk. No:2/A