Özel Fizica Tıp Merkezi

Özel Fizica Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizica Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Güzelyalı Mah. 81098 Sokak No:6/1 Çukurova
Telefon:0 (322) 239-0101
Web Sitesi:fizica.com.trHata Bildir
37.04509735.311786

Kurum Hakkında

Fizica; Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen konusunda uzman, modern ve yenilikçi bir kurumdur.

Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda doktor muayene odaları, bekleme salonu, özel amaçlı egzersiz salonu, nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon amaçlı egzersiz salonu ve tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesi'nden oluşmaktadır.

Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, engelli asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon ve genel sağlık hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik şebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji

Özel Fizica Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizica Tıp Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizica Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizica Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Fizica Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizica Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güzelyalı Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Turgut Özal Bul. Güzelyalı Mah. 81119 Sok. No:2
Onko Adana Onkoloji Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Caddesi No :25 Güzelyalı
Avrupa Hospital Adana
1.2 km. uzaklıkta
Toros Mah. Kenan Evren Bulvarı No:43
Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Adnan Kahveci Bulvarı No:24 İlbank Karşısı
Sezar Hospital Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Toros Mah. Kasım Ener Bulvarı No:25
Adana Odak Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Toros Mah. Ali Sepici Blv. (Kenan Evren Blv. Paraleli) 102 Sk. No:16