Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Mersin
İlçe:Akdeniz
Adres:Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı No:95/2
Telefon:0 (324) 231-6199
36.795512534.6224707

Kurum Hakkında

Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, karmaşık sağlık sistemi nedeniyle hekime ulaşamayan ve sağlık hizmetlerinden yeterli düzeyde yararlanamayan hastalarımıza uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmak ve özürleri nedeniyle evlerine ve yakınlarına bağımlı kalan hastalarımızın günlük yaşamına adapte edilmesi, kendilerine yeter hale getirilmesine rehberlik etmek, hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Tek · 13 Nisan 2017

Ortadoğu daha iyi diyorlar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

390 metre uzaklıkta

Kültür Mah. Atatürk Cad. No:66 Çamlıbel

Imc Hastanesi

650 metre uzaklıkta

İstiklal Cad (106 cd.) No:196-198

Vizyon Göz Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163

Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cami Şerif Mh. 5234 Sok. Kızıltan Apt. No:10

Mersin Fizyomed FTR Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A

Mersin Gözde Cerrahi Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

İhsaniye Mah. 113 Cadde No:32