Özel Fizyobel Tıp Merkezi

Özel Fizyobel Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyobel Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Papuççular Mh. Adnan Menderes Cd. N:58
Telefon:0 (264) 282-3800
Web Sitesi:www.fizyobel.comHata Bildir
40.7699230.400301

Kurum Hakkında

Özel Fizyobel Tıp Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ocak 2008'de Adapazarında ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak çalışmaya başladık. 700 metrekarelik 3 katlı binamızda son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazları, ferah fizik tedavi üniteleri ve rehabilitasyon salonları, röntgen ile hastalarınıza en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak için çalışmaktayız.

Adapazarı şehir içi, Akyazı, Hendek, Sapanca servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizyobel Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizyobel Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizyobel Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Özel Fizyobel Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi'nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.
Özel Adamedica Tıp Merkezi
Özel Adamedica Tıp Merkezi
362 metre uzaklıkta
Özel Adamedica Tıp Merkezi sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.
Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya'nın ilk HBO merkezi olarak hizmet vermektedir.
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
558 metre uzaklıkta
3 diyaliz salonu bulunan Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlay
Özel İnci Göz Hastanesi
Özel İnci Göz Hastanesi
594 metre uzaklıkta
En iyi hasta memnuniyetini sağlamak için kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve ciddi bir hasta portföyüne sahip olmuştur.
Özel Sakarya Tıp Merkezi
Özel Sakarya Tıp Merkezi
778 metre uzaklıkta
Özel Sakarya Tıp Merkezi; Hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir.
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
942 metre uzaklıkta
Özel Kalpmer Tıp Merkezinde poliklinik muayene, acil muayene, transtorasik ekokardiografi, efor testi, 24 saatlik ritm takibi(holter), branşlarla ilgili kan tetkikleri yapılmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizyobel Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉