Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Yenidoğan Mah. Harmanlık Sok. No:71 1/A
Telefon:0 (553) 370-0471
Web Sitesi:donatimdis.com.trHata Bildir
40.76925330.39543

Kurum Hakkında

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2009 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Türkiye de 2 ayrı şehirde diş tedavi klinikleri ile faaliyet gösteren Adapazarı/Sakarya merkezli İzmit/Kocaeli şubeli, çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile Dental Radyoloji kliniği(Digital Panaromik, Sefalometrik Röntgen üniteleri) ameliyathaneleri ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedavilerimiz
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Sedasyon ve Genel Anestezi
  • İmplant Uygulama
  • Ortodonti
  • Diş Beyazlatma
  • Kanal Tedavisi
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Pedodonti Çocuk Diş
  • Dermal Dolgu
  • Protez

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
344 metre uzaklıkta
3 diyaliz salonu bulunan Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlay
Özel Sakarya Tıp Merkezi
Özel Sakarya Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
Özel Sakarya Tıp Merkezi; Hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir.
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
416 metre uzaklıkta
Adapazarında ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak 700 metrekarelik 3 katlı binamızda son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazları ile en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak için çalışmaktayız.
Özel Adamedica Tıp Merkezi
Özel Adamedica Tıp Merkezi
484 metre uzaklıkta
Özel Adamedica Tıp Merkezi sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.
Özel Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi'nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.
Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya'nın ilk HBO merkezi olarak hizmet vermektedir.
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
762 metre uzaklıkta
Özel Kalpmer Tıp Merkezinde poliklinik muayene, acil muayene, transtorasik ekokardiografi, efor testi, 24 saatlik ritm takibi(holter), branşlarla ilgili kan tetkikleri yapılmaktadır.
Özel İnci Göz Hastanesi
Özel İnci Göz Hastanesi
994 metre uzaklıkta
En iyi hasta memnuniyetini sağlamak için kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve ciddi bir hasta portföyüne sahip olmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉