Özel Sakarya Tıp Merkezi

Özel Sakarya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sakarya Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Yenidoğan Mh. Milli Egemenlik Cd. No:89
Telefon:0 (264) 279-0455
Web Sitesi:www.sakaryatipmerkezi.comHata Bildir
40.77046230.391072

Kurum Hakkında

Özel Sakarya Tıp Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Sakarya Tıp Merkezi; Hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir. Özel Sakarya Tıp Merkezi, poliklinik hizmetleri, radyoloji ünitesi, laboratuvar ünitesi, tam teşekküllü ameliyathaneleri, acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile hastalarına üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman hekimlerimiz, deneyimli kadrosu ile, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Diyetisyen, Psikolog bölümlerinde hizmet vermektedir.

Merkezimizin Acil Ünitesi ve Ambulansı yılın her günü 24 saat uzman hekim ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Acil servise başvuran hastaların endişeleri göz önüne alınarak, onlara empati ile yaklaşmak, net-açık olmak ve en üst düzeyde sağlık hizmeti vermek merkezimizin temel ilkelerindendir.

Hastalarımız, yılın her günü 24 saat bize ulaşabilir, randevu alabilir, acil servisimizi arayabilir ve Acil Ünitesi'ne gelerek sağlık hizmeti alabilirler.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sakarya Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sakarya Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sakarya Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Sakarya Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
345 metre uzaklıkta
3 diyaliz salonu bulunan Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlay
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
576 metre uzaklıkta
Özel Kalpmer Tıp Merkezinde poliklinik muayene, acil muayene, transtorasik ekokardiografi, efor testi, 24 saatlik ritm takibi(holter), branşlarla ilgili kan tetkikleri yapılmaktadır.
Özel Adamedica Tıp Merkezi
Özel Adamedica Tıp Merkezi
687 metre uzaklıkta
Özel Adamedica Tıp Merkezi sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
778 metre uzaklıkta
Adapazarında ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak 700 metrekarelik 3 katlı binamızda son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazları ile en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak için çalışmaktayız.
Özel Çark KBB Tıp Merkezi
Özel Çark KBB Tıp Merkezi
914 metre uzaklıkta
Özel Çark Tıp Merkezinde en son teknoloji kullanılarak, kulak, burun ve boğaz ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi başarı ile yapılmaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli uzman kadromuz güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.
Özel Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi'nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.
Öze Focus Göz Tıp Merkezi
Sakarya Özel Marmara Göz Tıp Merkezi'nde yıllarca hizmet veren Dr. Hüseyin Berberler, Doç. Dr. Yıldırım Beyazıt Şakalar ve Dr Aşkın Onur'un gibi deneyimli doktorların kurduğu Özel Focus Göz Merkezi yeni binasında 2022 yılında hizm
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sakarya Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉