Özel Sakarya Diyaliz Merkezi

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Yeni Doğan Mah. Fabrika Cad. No:71
Telefon:0 (264) 282-3430
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.77225230.394422

Kurum Hakkında

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Sakarya Diyaliz Merkezi Tedavi Hizmetleri Tıbbi Malzemeler San. ve Tic. A.Ş. 2007 yılında kurulmuştur. 2014 yılından itibaren Adatıp Hastanesi çatısı altında hemodiyaliz tedavi hizmetlerine devam etmekteyiz. 3 diyaliz salonu bulunan kurumumuz 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana tecrübeli çalışan kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımızı ön planda tutarak doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Özel Sakarya Tıp Merkezi
Özel Sakarya Tıp Merkezi
345 metre uzaklıkta
Özel Sakarya Tıp Merkezi; Hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir.
Özel Adamedica Tıp Merkezi
Özel Adamedica Tıp Merkezi
357 metre uzaklıkta
Özel Adamedica Tıp Merkezi sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
Özel Kalpmer Tıp Merkezi
425 metre uzaklıkta
Özel Kalpmer Tıp Merkezinde poliklinik muayene, acil muayene, transtorasik ekokardiografi, efor testi, 24 saatlik ritm takibi(holter), branşlarla ilgili kan tetkikleri yapılmaktadır.
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
558 metre uzaklıkta
Adapazarında ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak 700 metrekarelik 3 katlı binamızda son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazları ile en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak için çalışmaktayız.
Özel Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi'nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.
Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya'nın ilk HBO merkezi olarak hizmet vermektedir.
Özel Ada Diyaliz Merkezi
Özel Ada Diyaliz Merkezi
808 metre uzaklıkta
İleri teknolojiye sahip Özel AdaDiyaliz Merkezi güleryüz ve tecrübeli kadrosuyla tedaviniz için gereken her şeyi eksiksiz olarak hijyenik ortamda yerine getirmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉