Sakarya şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Diyaliz Merkezi listelenmiştir. Sakarya ilinde toplam 39 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Sakarya yazısına tıklayabilirsiniz.

Sakarya Diyaliz Merkezleri Listesi

Adapazarı
Özel Ada Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Adapazarı / Sakarya
İleri teknolojiye sahip Özel AdaDiyaliz Merkezi güleryüz ve tecrübeli kadrosuyla tedaviniz için gereken her şeyi eksiksiz olarak hijyenik ortamda yerine getirmektedir.
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Adapazarı / Sakarya
3 diyaliz salonu bulunan Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz.
Özel Bilge Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Adapazarı / Sakarya
Özel Bilge Hastanesi bünyesinde müstakil bir merkez olarak dört katlı binasında Özel Bilge Diyaliz Merkezi, 18+1 faal diyaliz makinesi ve on-line su arıtma sistemi ile kaliteyi ön planda tutan, yeni ve modern yapısı, deneyimli doktor kadrosu, eğitimli sağlık personeli ile hizmet vermektedir.
Erenler
Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Erenler / Sakarya
ÖZ-SA Diyaliz Merkezi 2008 yılında kurulmuştur. 27+1 cihaz kapasitesine sahip olup, hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimi, hemodiyaliz hemşiresi ve sağlık çalışanları ile üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Nefromed Sakarya Hemodiyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Erenler / Sakarya
Özel Nefromed Sakarya Hemodiyaliz Merkezi 3600 m2 alana kurulu ve 50+1 makina kapasiteli, bunların 1 tanesi Hepatit C, 2 tanesi Hepatit B ve 47 tanesi Negatif (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler