Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Erenler
Adres:Dilmen Mah. Akşemseddin Cad. No:77/B1
Telefon:0 (264) 291-5101
Web Sitesi:www.ozsadiyaliz.comHata Bildir
40.75734430.394193

Kurum Hakkında

ÖZ-SA Diyaliz Merkezi 2008 yılında kurulmuştur. 27+1 cihaz kapasitesine sahip olup, hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimi, hemodiyaliz hemşiresi ve sağlık çalışanları ile üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir. Diyaliz merkezimizin SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve yurtdışından gelen hastalarımızın sigortalarıyla anlaşması vardır.

Merkezimiz, 410 m2 alana kurulu ve 27+1 makina kapasiteli 1 tanesi Hepatit B ve 26 tanesi Negatif (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur. Uzman Hekim olarak Kenan Evren Öztop hizmet vermektedir.

Hemodiyalizin olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 30 makina kapasiteli olup yine Türkiye'de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir. Rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi'nde kontrol edilmektedir.

Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA'lık jeneratörümüz mevcuttur.

Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, Wireless hizmeti mevcuttur. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır. Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.

Merkezimiz de 1 uzman hekim, 1 mesul müdür ve hemodiyaliz hekimi, 1 diyetisyen, 2 hemşire, 4 diyaliz teknikeri, 7 şoför, 2 kadın yardımcı personel, 2 erkek yardımcı personel, 1 teknisyen, 1 danışman personelimiz mevcuttur. Klimalı 8 adet servis aracımızla Sakarya'nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Erenler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Öz-Sa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Cd. Sağlık Sok. No:195
Sakarya Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mh. Milli Egemenlik Cd. No:89
Fizyobel Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Papuççular Mh. Adnan Menderes Cd. N:58
Sakarya Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Yeni Doğan Mah. Fabrika Cad. No:71
Adamedica Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Fabrika Cad. No:36/1
Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Cad. No:16
Öze Focus Göz Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı İstiklal Mah. 402. Sok. No:5