Özel Kalpmer Tıp Merkezi

Özel Kalpmer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kalpmer Tıp Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Semerciler Mahallesi Parlak Sokak No:15
Telefon:0 (264) 279-7298
Web Sitesi:www.kalpmer.com.trHata Bildir
40.77560430.391985

Kurum Hakkında

Özel Kalpmer Tıp Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kurumumuz haftaiçi 08:00-20:00, cumartesi 08:00-18:00 arası hizmet vermektedir. Poliklinik muayene, acil muayene, transtorasik ekokardiografi, efor testi, 24 saatlik ritm takibi(holter), branşlarla ilgili kan tetkikleri yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kalpmer Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Kalpmer Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kalpmer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Kalpmer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
425 metre uzaklıkta
3 diyaliz salonu bulunan Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlay
Özel Sakarya Tıp Merkezi
Özel Sakarya Tıp Merkezi
576 metre uzaklıkta
Özel Sakarya Tıp Merkezi; Hasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak; uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle ilerlemektedir.
Özel Adamedica Tıp Merkezi
Özel Adamedica Tıp Merkezi
630 metre uzaklıkta
Özel Adamedica Tıp Merkezi sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.
Özel Ada Diyaliz Merkezi
Özel Ada Diyaliz Merkezi
631 metre uzaklıkta
İleri teknolojiye sahip Özel AdaDiyaliz Merkezi güleryüz ve tecrübeli kadrosuyla tedaviniz için gereken her şeyi eksiksiz olarak hijyenik ortamda yerine getirmektedir.
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi
656 metre uzaklıkta
Özel Marmara Göz Merkezi olarak dünya tıbbını yakından izleyerek güncellediğimiz bilgi, teknik donanım ve kalite standartlarımızın ile Sakarya’da hizmetinizdeyiz.
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Özel Çark KBB Tıp Merkezi
Özel Çark KBB Tıp Merkezi
771 metre uzaklıkta
Özel Çark Tıp Merkezinde en son teknoloji kullanılarak, kulak, burun ve boğaz ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi başarı ile yapılmaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli uzman kadromuz güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.
Özel Sakarya Bilge Hastanesi
Özel Sakarya Bilge Hastanesi
901 metre uzaklıkta
Bilge Hastanesi 1999 yılında 50 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. Hastanemiz deneyimli doktor kadrosu, eğitimli sağlık personeli ve diğer tüm çalışanları ile Adapazarı'nda 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunmaya devam etmekte
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kalpmer Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉