Özel Fizyomer Tıp Merkezi

Özel Fizyomer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyomer Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1
Telefon:0 (222) 211-4040
Web Sitesi:www.fizyomer.com.trHata Bildir
39.76995630.461585

Kurum Hakkında

2000 yılında Türkiye nin ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Uzm. Dr. Türkan Tünerir tarafından kurularak, Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi markasıyla 15 yıldır Eskişehirlilere ve bölgemiz halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız.

Konusunda deneyimli uzman hekimler, fizyoterapistler, hemşireler ve tüm FİZYOMER ekibimizle hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltme misyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmaktayız.

15 yıllık kurumsal tecrübemizi ortaya koyarak inşa ettiğimiz 5.000 m2 kapalı alana sahip, geniş fizik tedavi ve rehabilitasyon salonları, terapi havuzları ve modern tıp üniteleriyle Türkiye nin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, FİZYOMER Terapia konseptiyle marka şehir Eskişehir de Türkiye nin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Fizyomer Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyomer Tıp Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Kara Mustafa
Topuk dikeni tedavisi gördüm geçen hafta hiç bi faydasını görmedim. Sırf personelin sorumsuzluğu ve hastane personelinin benden daha çok para kazandıracak hastalara yönelmesi yüzünden keşke devlet Hastanesi'ne gitseydim hiç olmazsa tedavim tek elden yapılırdı bi sonuca varırdım hiç olmazsa. Giden arkadaşım şehir hastanesinde topuk dikeninden kurtuldu biz derdimizden kurtulmak için para verdik iyileşemedik ayrımcılıkla karşılaştık sekreterden yediğimiz fırçada cabası. Ne işiniz var kardeşim özel hastanede devletin hastanesi neyinize yetmiyor. Yanaşmayın benim gibi rezil olduğunuzla kalmayın verdiğim para helal olmasın çünkü tedavim için hiç bir çaba göstermediniz. Sebebi de siz orayı bir hastane gibi değil ticarethane gibi görüyorsunuz. Tanıtım sitesinde vizyon misyon bilmem şu bu yazmışsınız ya hepsi hikaye sizin vizyonunuzda misyonunuzda para.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Fizyomer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümit Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı
Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Uluönder Mah. İsmet İnönü 2 Cad. No:109
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Uluönder Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:1
Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Büyükdere Mah. Osmangazi Meşelik Kampüsü
Yaşam Diyaliz Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Büyükdere Mh. Hilaller Sk. No:17