Özel Fizyomer Tıp Merkezi

Özel Fizyomer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyomer Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1
Telefon:0 (222) 211-4040
39.76995630.461585

Kurum Hakkında

2000 yılında Türkiye nin ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Uzm. Dr. Türkan Tünerir tarafından kurularak, Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi markasıyla 15 yıldır Eskişehirlilere ve bölgemiz halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız.

Konusunda deneyimli uzman hekimler, fizyoterapistler, hemşireler ve tüm FİZYOMER ekibimizle hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltme misyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmaktayız.

15 yıllık kurumsal tecrübemizi ortaya koyarak inşa ettiğimiz 5.000 m2 kapalı alana sahip, geniş fizik tedavi ve rehabilitasyon salonları, terapi havuzları ve modern tıp üniteleriyle Türkiye nin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, FİZYOMER Terapia konseptiyle marka şehir Eskişehir de Türkiye nin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Fizyomer Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyomer Tıp Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizyomer Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizyomer Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizyomer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyomer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümit Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı

Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Uluönder Mah. İsmet İnönü 2 Cad. No:109

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Uluönder Mah. Salih Bozok Cad. No:23

Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Büyükdere Mh. Osmangazi Meşelik Kampüsü

RTS Yaşam Diyaliz Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Büyükdere mh. Hilaller sk. No:17