Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Bayındırlık Cad. Lara Kent Sitesi No:4 Güzeloba/ Antalya
Telefon:0 (242) 349-2004
Web Sitesi:www.nephrocare.com.trHata Bildir
36.85320330.799707

Kurum Hakkında

Türkiye'de tatilin başkenti denilebilecek Antalya, diyaliz hastaları için de mükemmel bir tatil bölgesidir. Özellikle ilkbahar, sonbahar ve kış ayları daha uygun sıcaklıklar sayesinde diyaliz hastaları için oldukça avantajlıdır. Hem de bu dönemlerde otellerin uygun sezon sonu fiyatlarından faydanılabilir.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, 1989 yılından beri Antalya'ya tatile gelen diyaliz hastalarının tercihi olmuştur. Bugün 25 yıllık tecrübesi, güler yüzlü ve kalifiye çalışanları ile diyaliz hastalarına mevcut olan en iyi diyaliz tedavisini sunmaktadır. Ayrıca merkezimizde, son teknoloji ürünler kullanılmakta olup, uluslararası standartlara uygun hizmet vermekteyiz. Diyaliz tedaviniz için gerekli olan en ince ayrıntılar Fresenius Medical Care tarafından oluşturulmuş standartlar ve kılavuzlar ve nephrocare mükemmellik felsefesi ile güvence altına alınmıştır.

Merkezimiz, şehrin son derece iyi bir bölgesinde bulunmaktadır. Lara plajlarına ve otellerine 5-15 dakika mesafededir. Otel ve klinik arası ulaşım, kendi araçlarımızla ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lara Anadolu Hastanesi
770 metre uzaklıkta
Havaalanı Bulvarı, Güzeloba Mah. Sevinç Sokak No:9
Mediface Tıp Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:171 E-Blok
Gelecek Tüp Bebek Merkezi
2 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:167 Lara
Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2.6 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Barınaklar Bulvarı No:78 Lara
Atalya Lara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
3.2 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Barınaklar Blv. No:16 D:B blok
Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Fener Mah. 1988 Sokak No:3