Özel Gebze Merkez Hastanesi

Özel Gebze Merkez Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gebze Merkez Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583
Telefon:0 (262) 444-6441
Web Sitesi:www.merkezhastanesi.com.trHata Bildir
40.80108329.431707

Kurum Hakkında

Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2003 yılında Sayın Başbakan'ımız tarafından açılmıştır. Sağlık hizmetlerinin toplumun tüm kesimleri tarafından ulaşılabilir ve ulusal sağlık politikalarıyla uyumlu bir şekilde sunulması gerektiğine inanmaktayız. İnsan sağlığının korunup geliştirilmesi, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi ve bu şekilde toplumun daha üretken hale getirilmesi sağlık kuruluşlarının katkısı ile olacaktır. Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu anlayışı ile etik kurallara, bilimsel normlara uygun bir şekilde halkımıza hizmet vermeyi görev sayıyoruz.

Hastanemizde kurumlu hasta (SGK) tedavilerinin ücretlendirilmesinde sağlık uygulama tebliği (SUT), özel sigortalı hasta tedavilerinin ücretlendirilmesinde Türk Tabipler Birliği (TTB)'nin belirlemiş olduğu fiyatlar uygulanmaktadır.

Ayaktan yapılamakta olan tedavinizle ilgili fatura/tutar bilgisi hakkında Hasta Kayıt/Kabul bölümü; yatarak yapılacak tedavinizle ilgili fatura/tutar bilgisi hakkında hasta yatış ve taburcu işlemleri bölümü size yardımcı olacaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gebze Merkez Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nefroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Emine Karabulut Eminağaoğlu
★★★★★
Gebze Merkez Hastanesinde apandis amalayati olsun ve doktorumuz genel cerrah Sinan bey ilgi ve alakası için çok tesekkür ederim sonsuz teşekkürler.
Metin Uzunburun
★★★★★
Ben ticaretle uğraşıyorum doktor önemli ama diyoloğa tüccar doktor olup olmadığına da dikkat ederim genel cerrah Serdal Çayırlı iyi doktor diyalog mükemmel önce hastam diyor tedavisi onda varsa yapıyor yoksa yönlendiriyor çok gittim gidenleri dinledim herkese aynı Allah böyle doktorların sayısını artırsın.
Yavuz Otluoğlu
Eşim hastaneden çıkalı iki gün oldu. e reçete yazdılar. eczanede karşılığı çıkmıyor. iki gündür hastaneye ulaşamıyorum. çıkış yapılmadığı için ilaç alamıyorum. en sonunda reçetesiz aldım. bir de özel hastane o kadar para verdim. zehir zikkim olsun. bir daha merkez hastanesi mi tövbe. artık kimseye de tavsiye etmeyeceğim. Lanet olsun
Hayri Kaya
Randevu işlemi yürümüyor siz kendinizi ne zannediyorsunuz. Neden randevu sayfası yok, telefonlarınız bakanlar dalgacınmı oraya koydunuz bu ne disiplinsizlik. Hele geceleriherkes arazi. Bunun hizmeti devlet hastanelerinde geride bırakmış nizamsız kuralsız işler.
Tahsin Yıldırım
Sabahtan beri merkez hastanesini aradım ulaşamadım randevu alacaktım ama vazgeçtim iyi bir hastane olduğunu sanmıyorum artık merkez hastanesine gitmeyicem.
Münevver Tok
**** denilen o doktor bence derhal o odayı terketmeli dr levhası alınmalıdır bebeğim sarılık olduğu halde herşey normal diyerek bizi eve gönderdi ve bebeğim şu an küvezde buradan hastahane yönetimin duyarlı olmasını istiyorum.
Mtn Akgül
★★★
Çocuk hastalıkları doktorları neden birbirlerinin hastalarına bakmıyor. Benim çocuğumun tahlili mesayi bitimine denk geldiği için diğer çocuk doktoruna gösterilmiştir ve bi ilaç tedavisi ile geçmez serum takılacak ama hasta benim hastam doktorunuza gösterin diyerek bi tepki. Neden doktorlarınız birbirlerinden bağımsız calışıyor bu da hastaları ve hasta yakınlarını çok kötü yönde etkiliyor. Ben çocuğumun doğumundan tüm sağlığına kadar merkez hastanesine getirdim ve gördüğümüz muamele cok farklı oldu. Çocuk doktorlarının birbirleri ile bağışıklı çalışması daha iyi olur.
Erdil Erol
★★
Hastanede randevu kalkmış sabah gidip akşama kadar bekleyip muayene olamadan geri geliyorsun. Merkez hastanesi buna bir önlem almalı.
Bilal Demir
★★
12-12-2011'de bademcik ameliyatı oldum, sağolsun doktor beyin rapor düzenleme anlayışı yüzünden 14 günlük toplam rapordan 6 gününü sgk alabildim. 8 günlük raporum arada kaynadı, neden rapor bitiminde kontrole cağırıyor ama raporu bitiriyor, tekrar rapor düzenliyor? Bitirmeden devam ettirse hiç sorun olmayacak.

Özel Gebze Merkez Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Gebze Merkez Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 61 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi
704 metre uzaklıkta
Özel Yüzyıl Hastanesi 1996 yılı Ekim ayında Gebze Bölgesinin ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Medical Park Gebze Hastanesi
Kocaeli Gebze'de kurulan 136 yatak kapasiteli, 7 ameliyathaneye sahip Medical Park Gebze Hastanesi, dahiliye, kadın doğum, kardiyoloji, KVC, genel cerrahi, çocuk ve birçok branşta hizmet vermektedir.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
Gebze Fatih Devlet Hastanesinin yeni binasında; 400 hasta yatağı, 12 ameliyathane, 68 yoğun bakım yatağı, 35 kişilik fizik tedavi ünitesi, tek kişilik doğum odaları, diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, Kalp damar cerrahisi ve koro
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi yaklaşık 5.000 metrekarelik kapalı kullanım alanı, açık-kapalı otoparkı, 2 ameliyathanesi ve 20 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinde pazar günü hariç haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurulduğumuz günden itibaren Gebze ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar veya olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları gibi hastalar tedaviye a
Özel Medar Gebze Hastanesi
Gebze Medar Hastanesi alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Özel Merkez Prime Hastanesi
Gebze bölgesinde sağlık hizmeti veren Merkez Sağlık Grubunun bir parçası olan hastanede 27 bin m2 kapalı alana sahip 14 katlı binamızda, 60 poliklinik ve 7 ameliyathane bulunmaktadır. Sağlık hizmetlerimizi teknolojik imkanlarla bi
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli'nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gebze Merkez Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉