Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Merkez Mh. Göktürk Cd. No:25/A Göktürk
Telefon:0 (212) 322-6322
Web Sitesi:www.florence.com.trHata Bildir
41.17781428.889333

Kurum Hakkında

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul'un yeni ve hızlı gelişen yerleşim bölgesi Göktürk Beldesi, Kemerburgaz'da Haziran 2007 tarihinde hizmete açmıştır. 1.500 m2 kapalı alana kurulu merkezin yapımına Eylül 2006 tarihinde başlanmış ve kısa süre içerisinde faaliyete geçirilmiştir.

Merkezimizde 24 saat laboratuvar tahlilleri, radyoloji hizmetleri ve acil servis hizmetleri verilebilmektedir.

Hizmet Verilen Bölümler:

Acil Servis, Beslenme ve Diyet, Laboratuvar, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Check-Up, Deri Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ekokardiyografi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıklar, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uygulama Alanları

Spor yaralanmaları rehabilitasyonu, Boyun ve bel fıtıkları, Osteoartrşt-kireçlenme, Romatizmal hastalıklar, Kırık ve ortopedik cerrahi sonrası rehabilitasyon, Metabolik kemik hastalıkları, Bölgesel ağrılar, Yumuşak doku romatizmaları, Lenfödem tedavisi, Kas, tendon, periferik sinir yaralanmaları sonrası rehabilitasyon, Beyin felci-inme rehabilitasyonu, Omurilik yaralanmaları rehabilitasyonu, Skolyoz, El yaralanmaları rehabilitasyonu

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon biriminde kas ve iskelet sistemi hastalıklarında, yaşlılıkta ortaya çıkan değişik sorunlarda, çeşitli ortopedik ve nörolojik sorunlara bağlı yürüme bozukluklarında, yürüme eğitimi verilmektedir.

Onkoloji tedavisi gören hastalarda, gebelik sırasında, yanık sonrasında, farklı nedenlerden kaynaklanan akut ve kronik ağrılarda ilaç ve diğer tedavilere ek veya yandaş olarak yapılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uygulamaları hastaların şikâyetlerinin giderilmesi ve hafifletilmesiyle, yaşam kalitelerinin arttırılmasıyla büyük yararlar sağlamaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merkezimizde, çocuklar için özel tasarlanmış poliklinik, çocuk gözlem odası, bebek odası ve çocuk oyun odası bulunmaktadır. Tanı ve tedaviye yönelik her türlü hizmet verilmektedir. Çocuğunuzun doğumundan itibaren gerekli tüm sağlam çocuk takipleri gerekli görüldüğü takdirde hem ayaktan hem de yatarak yapılabilmektedir. Çocuk doktorlarından ve çocuk hemşirelerinden oluşan ekibimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kolay ulaşılabilir bir lokasyonda bulunan merkezimizin acil servis ünitesi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat Laboratuar ve Radyoloji hizmeti sunulmaktadır. Müşahede ve müdahale birimlerinde, dahili ve cerrahi branşlarda yapılanması mevcuttur.

Hizmet Verilen Bölümler
 • Acil Servis
 • Beslenme ve Diyetetik
 • Biyokimya
 • Check-Up ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
 • Cilt Sağlığı / Dermatoloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Sağlığı
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz
 • Radyoloji

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seda Hediye Tokaç Albayrak
★★★
Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü yedi gün yirmidört saat hizmet verdiği yazıyor. Pazar günü acil servisi aradığımızda poliklinik olduğumuz için pazar günü kapalıyız dendi.

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mono Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
Göktürk Merkez, Mono Binası, Açelya Sok. 2/A
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:1/A
Güçlü Tıp Merkezi
7.9 km. uzaklıkta
Cebeci Mh. 1. Cebeci Yolu
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
8.2 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Belediye Sok. No:7
Sultangazi Bahat Hastanesi
8.3 km. uzaklıkta
Eski Londra Asfaltı No:653
Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
8.4 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30
Toplum Tıp Merkezi
8.4 km. uzaklıkta
Gazi Mah. İsmetpaşa Cad. No:44