Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Merkez Mh. Göktürk Cd. No:25/A Göktürk
Telefon:0 (212) 322-6322
Web Sitesi:www.florence.com.trHata Bildir
41.17781428.889333

Kurum Hakkında

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi, İstanbul'un yeni ve hızlı gelişen yerleşim bölgesi Göktürk Beldesi, Kemerburgaz'da Haziran 2007 tarihinde hizmete açmıştır. 1.500 m2 kapalı alana kurulu merkezin yapımına Eylül 2006 tarihinde başlanmış ve kısa süre içerisinde faaliyete geçirilmiştir.

Merkezimizde 24 saat laboratuvar tahlilleri, radyoloji hizmetleri ve acil servis hizmetleri verilebilmektedir.

Hizmet Verilen Bölümler:

Acil Servis, Beslenme ve Diyet, Laboratuvar, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Check-Up, Deri Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ekokardiyografi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıklar, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uygulama Alanları

Spor yaralanmaları rehabilitasyonu, Boyun ve bel fıtıkları, Osteoartrşt-kireçlenme, Romatizmal hastalıklar, Kırık ve ortopedik cerrahi sonrası rehabilitasyon, Metabolik kemik hastalıkları, Bölgesel ağrılar, Yumuşak doku romatizmaları, Lenfödem tedavisi, Kas, tendon, periferik sinir yaralanmaları sonrası rehabilitasyon, Beyin felci-inme rehabilitasyonu, Omurilik yaralanmaları rehabilitasyonu, Skolyoz, El yaralanmaları rehabilitasyonu

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon biriminde kas ve iskelet sistemi hastalıklarında, yaşlılıkta ortaya çıkan değişik sorunlarda, çeşitli ortopedik ve nörolojik sorunlara bağlı yürüme bozukluklarında, yürüme eğitimi verilmektedir.

Onkoloji tedavisi gören hastalarda, gebelik sırasında, yanık sonrasında, farklı nedenlerden kaynaklanan akut ve kronik ağrılarda ilaç ve diğer tedavilere ek veya yandaş olarak yapılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uygulamaları hastaların şikâyetlerinin giderilmesi ve hafifletilmesiyle, yaşam kalitelerinin arttırılmasıyla büyük yararlar sağlamaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merkezimizde, çocuklar için özel tasarlanmış poliklinik, çocuk gözlem odası, bebek odası ve çocuk oyun odası bulunmaktadır. Tanı ve tedaviye yönelik her türlü hizmet verilmektedir. Çocuğunuzun doğumundan itibaren gerekli tüm sağlam çocuk takipleri gerekli görüldüğü takdirde hem ayaktan hem de yatarak yapılabilmektedir. Çocuk doktorlarından ve çocuk hemşirelerinden oluşan ekibimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kolay ulaşılabilir bir lokasyonda bulunan merkezimizin acil servis ünitesi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat Laboratuar ve Radyoloji hizmeti sunulmaktadır. Müşahede ve müdahale birimlerinde, dahili ve cerrahi branşlarda yapılanması mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölümler
 • Acil Servis
 • Beslenme ve Diyetetik
 • Biyokimya
 • Check-Up ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
 • Cilt Sağlığı / Dermatoloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Sağlığı
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz
 • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Seda Hediye Tokaç Albayrak
★★★
Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümü yedi gün yirmidört saat hizmet verdiği yazıyor. Pazar günü acil servisi aradığımızda poliklinik olduğumuz için pazar günü kapalıyız dendi.

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mono Tıp Merkezi
Özel Mono Tıp Merkezi
331 metre uzaklıkta
Mono Tıp Merkezi 2017 yılında Göktürk’te faaliyete geçmiştir. Hizmet alanları, yeri ve konumu itibariyle Sağlık Turizmine yönelik çalışmalarımızın yoğunluğu sebebiyle; ilgili branşlar başta olmak üzere 16 Branş ve Birimle hizmet v
Özel Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi, yenilenen ve büyüyen yapısı, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve güçlü teknolojik altyapısı ile tıbbın tüm ana branşlarında haftanın 7 günü güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Güçlü Tıp Merkezi
Özel Güçlü Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak Sultangazi halkına hizmet sunmaktadır.
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 yoğun bakım yatağı yer almaktadır.
Özel Sultangazi Bahat Hastanesi
Sultangazi Bahat Hastanesi; 92 yatak kapasitesi ve 39 hekim ile 8.000 metrekare kapalı alanda, 230 çalışanıyla hizmet vermektedir. 18 kuvözlü yenidoğan ünitesi, 8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan ha
Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi
Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezimiz 44 hasta yatak kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmaları bulunmaktadır.
Özel Toplum Tıp Merkezi
Özel Toplum Tıp Merkezi
8 km. uzaklıkta
Özel Toplum Cerrahi Tıp Merkezi 1990 yılında hizmete küçük bir merkez olarak başlayıp, yeni yerinde 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Gazi Hastanesi
Özel Gazi Hastanesi
9 km. uzaklıkta
Gazi Hastanesi, 20 milyondan fazla nüfusu bulunan İstanbul da 150 çalışanı ile Sultangazi bölgesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.
Özel İstanbulum Tıp Merkezi
Özel İstanbulum Tıp Merkezi 2000 yılında uzman doktorlar tarafından dürüst, kaliteli, uygun fiyatlarla insani, ilmi ve ilkeli bir hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉