Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi
Kurum Adı:Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Numunebağ Cad. Özgür Sk. No:5
Telefon:0 (212) 467-7500
41.03570128.913701

Kurum Hakkında

1984 yılında kurulan hastanemizde 2040 metrekare kapalı alanda hizmet vermekteyiz. 14 yataklı, 3 ameliyathaneli hastanemizde, 20 doktor, 12 hemşire, 45 personelimiz çalışmaktadır.

Akademik düşünce yapısı ile, erken teşhisle doğru tedavi için Şaşılık ve Çocuk, Glokom (Göz Tansiyonu), Katarakt (Fako), Tıbbi Retina (Argon Laser, Anjio, Ultrason) ve Cerrahi retina, Kontakt lens, Refraktif Cerrahi (Excimer Laser), Oküloplastik Cerrahi (Estetik, Kapak, Gözyaşı Kanalları) şeklinde birimleriyle hizmet sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mediworld Tıp Merkezi

270 metre uzaklıkta

Yenidoğan Mah. Numunebağı Cad. No:1

Bayrampaşa Kolan Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Terazidere Mah. 60.Yıl Cad. No:3

Bayrampaşa Devlet Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Kenar Sok. No:22

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Yenidoğan Mah. No:197 Bayrampaşa

Koç Üniversitesi Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Davutpaşa Caddesi No:4 Topkapı

Maximed Dahiliye Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Namık Kemal Mah. Namık Kemal Cad. No:58/4