Özel Gözakademi Hastanesi

Özel Gözakademi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gözakademi Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15
Telefon:4449193
Web Sitesi:gozakademi.com.trHata Bildir
37.78040229.060669

Kurum Hakkında

Denizli'nin yeni hastaneler bölgesi olarak gelişmekte olan 29 Ekim Bulvarı 438 Sokak No:15'teki havadar, sakin ve huzurlu bir ortamında, şehir trafiğinden ve karmaşasından uzakta, göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Modern mimarimizin tasarımında hastalarımıza en rahat ve ergonomik ortamı sunmaya özen gösterdik ve hastalarımızın memnuniyeti için her bir ayrıntıyı uzman ekiplerle tek tek değerlendirdik.

Yatırımlarımızda en büyük güvencemiz, bölgemizin dinamiği ve sağlık turizmi potansiyeli olmuştur. Bölgemizin ihtiyacıyla birlikte Denizli'mizin sağlık turizmi potansiyelini aktif hâle getirmek en büyük arzumuzdur. Bu amaçla kurumumuzda, tam donanımlı 11 hasta odasıyla birlikte özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış 2 ameliyathane, yine özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış Excimer lazer operasyon merkezi, 24 saat acil ünitesi ve ambulans hizmeti bulunmaktadır. Özel Gözakademi Hastanesi, hastalarına 1800 m2 kapalı alanlı modern mimarisiyle, bölgemizde, tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Gözakademi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözakademi Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gözakademi Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gözakademi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Gözakademi Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gözakademi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Diyaliz Merkezi
110 metre uzaklıkta
Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9
Denipol Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Merkezefendi Mah. 29 Ekim Bulvarı No:102
Denizli Tekden Hastanesi
780 metre uzaklıkta
Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No:57
Can Sağlık Polikliniği
970 metre uzaklıkta
Akkonak Mah. Fatih Cad. No:91
Beymer Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A
Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Sırakapılar Mh. Şht. Albay Karaoğlanoğlu Cd. N:1