Özel Denipol Hastanesi

Özel Denipol Hastanesi
Kurum Adı:Özel Denipol Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:29 Ekim Bulvarı No:102
Telefon:0 (258) 263-6969
37.77795329.056717

Kurum Hakkında

2002 yılında Denizli'nin ilk tıp merkezi olarak kurulan Özel Gülhan Tıp Merkezimiz artık Denipol Hastanesi'ne dönüşüyor. Halkımız için sağlıklı yaşam felsefesiyle hastanecilikte ulusal ve uluslararası standartları hedefliyoruz.

Alanında uzman çalışanları, insan odaklı üstün hizmet anlayışı ve disiplinli çalışmayı bir araya getiren Hastanemizde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Hizmet çıtasını sürekli daha yukarıya taşıyan, yaygınlığı, deneyimi ve hacmini, yüksek standartlar ve insan odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren hastanemiz, “Denipol” markası ile de sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını, Denizli ile dünyayla aynı anda uygulanan tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman hekim kadromuzla çağdaş bir hastane ortamında buluşturuyoruz.

Yeni hastanemiz ile sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttıran hastanemiz, içinde varlık gösterdiğimiz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlıyor.

Tıbbi Birimler
 • Acil Hizmetler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Radyoloji
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Üroloji

Özel Denipol Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Denipol Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Denipol Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Denipol Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Denipol Hastanesi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Denipol Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gözakademi Hastanesi

440 metre uzaklıkta

Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15

Denizli Diyaliz Merkezi

520 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9

Denizli Sağlık Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23

Denizli Tekden Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No:57

Can Sağlık Polikliniği

1.2 km. uzaklıkta

Akkonak Mah. Fatih Cad. No:91

Beymer Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A