Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6
Telefon:0 (258) 261-5620
Web Sitesi:www.saglikhastanesi.com.trHata Bildir
37.77609129.082633

Kurum Hakkında

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Diyaliz merkezimiz 1992 yılında faaliyete başlamış olup 2011 yılında Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi bünyesine geçiş yapmıştır. Bugün 26 yıllık diyaliz tecrübesi ile 450 m² lik kapalı alana sahip olup, Denizli'de şehir merkezinde bulunan tek diyaliz merkezinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Dünyaca Beyaz Cennet olarak bilinen Pamukale'ye, ünlü Karahayıt kaplıcalarına antik tıbbi tedavi merkezlerinin en ünlülerinden Hierapolis'e 20 km, antik kent Afrodisyas'a 60 km, Efes Harabeleri ve Hz. Meryem'in evine 160 km; ülkemizin tarihi ve turistik en güzel merkezlerinden Antalya, Fethiye ve Marmaris'e ortalama 200 km uzaklıktadır.

Diyaliz salonlarımızda hastalarımızın konforu için ortopedik yatak ve hasta koltukları, her yatakta özel televizyon kablolu TV yayını ve Wifi hizmeti verilmektedir.Hastalarımız için soyunma odalarımız ve bu odalarda özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Merkezimiz halen 25+2 (4 Adet Nipro – 1 Adet Fresenius – 22 Adet Braun Marka ) hemodiyaliz cihazına sahip olup, Pazartesi – Cumartesi arası 7:00 – 16:00 saatlerinde hizmet verme olanağına sahiptir. Hemodiyalız seansları hastanın günlük yaşantısını etkilemeyecek biçimde hasta ile koordineli olarak ayarlanmaktadır.

Ülkemiz bünyesinde her türlü sosyal kurum ile anlaşmamız vardır. (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, yurt dışı sigorta ve özel sağlık sigortası)

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Egekent Hastanesi
Özel Egekent Hastanesi
559 metre uzaklıkta
Denizli’nin en tecrübeli özel hastanelerinden biri olan Özel Ege Hastanesi, yeni hekim kadrosu ve sağlıkta kalite, öncelik insan sloganıyla Özel Ege Kent Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Yaylalı Göz Hastanesi
Özel Yaylalı Göz Hastanesi
589 metre uzaklıkta
Göz Hastalıkları üzerine teknoloji ile donanımlı hastanemiz 2008 tarihinde hastane olmuş Denizli halkına hizmete devam etmiştir.
Özel Gözmer Göz Merkezi
Özel Gözmer Göz Merkezi
629 metre uzaklıkta
Özel Gözmer Göz Merkezi Doktorlar Caddesi üzerinde SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.
Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi
Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon ve anlayışla hizmetinizde olan Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi Denizli’de her zaman yanınızdadır.
Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Fizyorad, elektro terapi, rehabilitasyon ve çocuk rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler ve tecrübeli hemşireleriyle hizmet sunmaktadır.
Özel Denizli Vizyongöz Hastanesi
Denizli'de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binasında uzman hekimleri ile hizmet vermektedir.
Özel İdol KBB Tıp Merkezi
Özel İdol KBB Tıp Merkezi
703 metre uzaklıkta
İdol KBB Cerrahi Dal Merkezi; uzun yıllardır Denizli halkına hizmet veren uzman doktorlar tarafından kurulmuş ve 2013 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Denizli Ağız ve Diş Hastanesi olarak son teknoloji donanımlı, 51 ünit ve 5 hasta yatağı, ameliyathanesi ile modern yeni hizmet binasında faaliyet göstermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉