Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6
Telefon:0 (258) 261-5620
Web Sitesi:www.saglikhastanesi.com.trHata Bildir
37.77609129.082633

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 1992 yılında faaliyete başlamış olup 2011 yılında Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi bünyesine geçiş yapmıştır. Bugün 26 yıllık diyaliz tecrübesi ile 450 m² lik kapalı alana sahip olup, Denizli'de şehir merkezinde bulunan tek diyaliz merkezinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Dünyaca Beyaz Cennet olarak bilinen Pamukale'ye, ünlü Karahayıt kaplıcalarına antik tıbbi tedavi merkezlerinin en ünlülerinden Hierapolis'e 20 km, antik kent Afrodisyas'a 60 km, Efes Harabeleri ve Hz. Meryem'in evine 160 km; ülkemizin tarihi ve turistik en güzel merkezlerinden Antalya, Fethiye ve Marmaris'e ortalama 200 km uzaklıktadır.

Diyaliz salonlarımızda hastalarımızın konforu için ortopedik yatak ve hasta koltukları, her yatakta özel televizyon kablolu TV yayını ve Wifi hizmeti verilmektedir.Hastalarımız için soyunma odalarımız ve bu odalarda özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Merkezimiz halen 25+2 (4 Adet Nipro – 1 Adet Fresenius – 22 Adet Braun Marka ) hemodiyaliz cihazına sahip olup, Pazartesi – Cumartesi arası 7:00 – 16:00 saatlerinde hizmet verme olanağına sahiptir. Hemodiyalız seansları hastanın günlük yaşantısını etkilemeyecek biçimde hasta ile koordineli olarak ayarlanmaktadır.

Ülkemiz bünyesinde her türlü sosyal kurum ile anlaşmamız vardır. (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, yurt dışı sigorta ve özel sağlık sigortası)

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egekent Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:27
Yaylalı Göz Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21
Gözmer Göz Merkezi
630 metre uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19/1
Efort Ortopedi Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24
Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
660 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23
Denizli Vizyongöz Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7
İdol KBB Tıp Merkezi
700 metre uzaklıkta
Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14