Özel Güneş Diyaliz Merkezi

Özel Güneş Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Güneş Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli
Telefon:0 (212) 657-8585
Web Sitesi:www.gunesdiyaliz.comHata Bildir
41.04274428.813012

Kurum Hakkında

Güneş Diyaliz Merkezi 2005 yılında İstanbul ili Bağcılar ilçesi Güneşli semtindeki modern binasında hizmete girdi ve bugüne kadar birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sundu. 2013 yılı Mayıs ayında şirkete yeni hissedarların katılımıyla daha da güçlenen ve hizmet kalitesini her geçen gün artıran bir diyaliz merkezi olarak yenilikçi anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Her bir hastaya özel ve kalite güvenceli etkin diyaliz uygulamalarını ve sonuçlarını destekleyen bir teknolojiye sahip Gambro, Nikkiso ve Braun model hemodiyaliz cihazlarına yatırım yaparak cihaz parkımızı yenilemiş bulunmaktayız.

Diyaliz hastalarının sağkalımlarını geliştirmek, komorbiditelerini (yan hastalıklarını) azaltmak ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla Ultra Saf High Flux (Yüksek Akımlı) Hemodiyaliz tedavisini, Avrupa En İyi Diyaliz Uygulamaları kılavuzlarını ve kanıtlanmış pek çok bilimsel çalışmayı esas alarak hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Gambro inovasyonu toz bikarbonat kartuşu BiCart kullanımı ile bikarbonat solüsyonunda en yüksek mikrobiyolojik kalite ve sıfır bakteri riski hedefleri ile çalışıyoruz. Yüksek endotoksin tutma kabiliyetleri ile öne çıkan Gambro marka Polylfux H serisi ve Revaclear diyalizörlerini kullanıyoruz. Gambro Marka Online Reverse Ozmoz (Ters Osmoz) su sistemi ile diyalizin kalbini oluşturan diyaliz suyu üretiminde en yüksek kaliteyi hedefleyerek çalışıyoruz.

High Flux diyaliz tedavisinde önemli kalite parametrelerinde, kanıtlanmış performansı ve teknolojisi ile lider, Gambro marka Polyflux H ve Revaclear serisi diyalizörleri tüm hastaların diyaliz tedavilerinde kullanmaya başlamış bulunmaktayız. Polyflux H ve Revaclear filtreleri ile hedeflediğimiz kalite paratmetreleri; yüksek biyouyumluluk, etkin küçük ve orta molekül temizleme kapasitesi, diyaliz süresince seçici ve istikrarlı temizleme performansı ve düşük beta2mikroglobulin/albumin (zararlı molekülleri uzaklaştırırken albumini tutarak kan değerlerinin korunması) oranlarıdır.

Özetle söylemek gerekirse, siz değerli hastalarımıza en modern, en güvenli ve en etkin diyaliz tedavilerini sunarak, yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi mümkün olduğunca arttırmak en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden, doğrudan “hasta merkezli” ve “kalite güvenceli” diyaliz tedavileri anlayışı ile, ticari kaygılardan uzak, bildiğimiz doğrular ve imkanlarımız çerçevesinde sürekli en iyisini yapmak hedefiyle hastalarımıza diyaliz hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Güneş Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güneş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Güneş Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Güneş Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medipan Tıp Merkezi
620 metre uzaklıkta
Mahmutbey Mah. Halkalı Cd. No:92
Güneşli Erdem Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74
İstanbul Hospital
1.2 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Pazaryolu Cad. No:30 İkitelli
Kaş Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48
Hospitadent Bağcılar Diş Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Mahmutbey Cad. No:204 Ateştuğla
Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Halkalı Merkez Aytaç Mah. Fatih Cd. No:89
İkitelli Bahat Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:135