Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:Kibar Mah. Eski İzmir Cad. 3786 Sk. No:425
Telefon:0 (232) 247-9595
38.37695627.108894

Kurum Hakkında

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi 2007 yılında İzmir'de kurulmuştur. İzmir'in kendine özgü, bağımsız 6 katlı binaya sahip tek fizik tedavi merkezidir. Bünyesinde 5 Uzm. Doktor, 8 fizyoterapist, 3 hemşire bulunduran Hatay Fizik Tedavi Merkezi toplamda 40 kişilik kadrosuyla İzmir'de hizmet vermektedir. Merkezimizde kişiye özel fizyoterapistler ile tedaviler uygulanmaktadır. Son model araçlarımız ve İzmir'in en geniş servis ağı ile hastalarımızın ulaşımı sağlanmaktadır.

Hatay Fizik Tedavi Merkezi; kullandığı Robotik cihazlar ile birçok hastalığın tedavisinde İzmir'de tek olma özelliğine sahiptir. Merkezimiz; sertifikalı kendi iç eğitim programlarıyla çalışanlarını tıp alanındaki gelişmeler ve yeni tedavi yöntemleri konusunda eğiterek kalitesini her geçen gün yükseltmektedir.

Hatay Fizik Tedavi Merkezi: Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Üniversitesi ile yürüttüğü ortak çalışmalar sonucunda her sene birçok fizyoterapist adayını stajyer kadrosuna alarak eğitime büyük bir destek sağlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Yaşam Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Ali Fuat Cebesoy Mah. 9135/4 Sok. No:4
Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16/18A
İbn-i Sina Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
4012 sok. Çamlık Yolu No:53
İzmir Avrupa Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Yunus Emre, 4024. Sk. No:33
FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Ant Cad No:2 Yeşilyurt
Sina Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
177/5 Sok. No:19/F Yeşilyurt - Yeşilyurt Devlet Hastanesi Acil Servis