Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Demirci Kara Mh. Avni Tolunay Cd. No:46/1
Telefon:0 (242) 322-0099
36.87633230.727355

Kurum Hakkında

Hiperox, Antalya'da Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Özel Ayak Sağlığı Ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak 2004 Yılında faaliyetine başlamıştır. Hiperox, Sosyal Güvenlik Kurumu ile Hiperbarik Oksijen tedavisi konusunda anlaşmalıdır.

Hiperox, Akdeniz bölgesinde özel ayak sağlığı ve zor yara hiperbarik oksijen tedavi merkezidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizikalya Tıp Merkezi

810 metre uzaklıkta

Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi No:15

Antalya Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Çaybaşı mah. Ali Çetinkaya Cd. No:156

Antalya Anadolu Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Çaybaşı Mah. Burhanettın Onat Cad. 1352 Sk. No:12

Likya Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Kızıltoprak Mah. 921 Sok.

Medstar Topçular Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Tarım Mah. Perge Blv. No:19