Özel Fizikalya Tıp Merkezi

Özel Fizikalya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizikalya Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi No:15
Telefon:0 (242) 316-6644
36.86902230.727153

Kurum Hakkında

Antalya'da uzun yıllardır fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermekte olan Fizikalya Tıp Merkezi şık ve çağdaş yeni mekanında, modern ekipmanları ile sağlık gereksinimi bulunan insanlara katkı sağlamaya devam etmektedir. Özellikle fiziksel ve ortopedik engelli çocuklara ve yetişkinlere rehabilitasyonlarının başarı olarak devam etmesi için titiz çalışmalarına sürdürmekdirler.

Fizitalya Tıp Merkezi Ülkemizin marka değerindeki kentimizde, başta kent insanının fiziksel, ortopedik, nörolojik sağlık probleminin çözümüne yardımcı olur iken aynı zamanda farklı ülkelerden gelen turistlerinde sağlık ihtiyacı karşılamayı amaçlayan bir ilke ile büyümekte.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Fizikalya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizikalya Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Naim Sema Efe · 9 Ocak 2018

Fizik ve rehabilitasyon gordüm çok iyiyim ben Sema Efe, doktorum Levent Şahin beye ve o güzel insanlara teşekkür ediyorum.

Yaşar Ağayar · 27 Şubat 2017

Ben on seans dizimden tedavi gordüm. Çok faydasını gördüm. Dr.Tuğçe hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Dizden ayrıca sıvı zerketti çok faydasını gördüm.

Ahmet Başkaya · 12 Mart 2016

Dr. Ümran hanıma çalışan fiziyoterapist Arzu hanıma ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim beni ameliyattan kurtardılar.

TC Şemsettin Akbulut · 12 Mart 2016

Omuz ve dizimdeki rahatsızlıktan dolayı gittim. 10 seans fizik tedavi uygullandı. Gerek doktorları, gerek çalışanları son derece iyi. Modern cihazları var, tertemiz bir klinik. SGK ile anlşmaları olması ve çok cuzi fark almaları da çok önemli. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ece Keskin · 12 Mart 2016

Doktorlar çok bilgili, sevgi ve güleryüzle yaklaşıyorlar. Aynı şekilde çok temiz bir merkez. Çalışanlar ilgili. 21 gün fizik tedavi gördüm, çok memnunum. Hasta olmanızı istemem ama eğer bir rahatsızlığınız var ise kesinlikle tavsiye ederim.

Servet Demirbaş · 14 Aralık 2015

Dr Tuğçe Balcı'ya katkılarından dolayı teşekkürler, Dr dan cok memnun kaldık. Fakat işletme için aynı şeyi sölemem mümkün degil, birkere hijyenik degil, siz yatarken temizlik personeli paspas cekiyor, ayrıca burada tedavi gören hastaların genelde vücutları açılıyor ve paravan olmadıgı için herkes herkesi izleyerek tedavi görüyor. Girişte idari personel hiç güler yüzlü değil müşteri hergün aynı muameleyi görüyor. Ayrıca sessiz bir ortam değil..

TC Esra Ulusdoyuran Şahin · 8 Ağustos 2015

Profesyonel ve güler yüzlü ekibine Dr.Naime hanıma ve özellikle fizyoterapist Didem hanıma çok teşekkür ederim. Gerçekten

Güngör Göymen · 7 Ağustos 2015

Naime hanım ve Burcu hanıma çok teşekkürler

Ejide Sönmez · 18 Kasım 2014

Doktorum Ümran Hanıma ve tüm ekibine ayrıca Fizyoterapist Nuray Hanıma özverili, sıcak, itinalı çalışmalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim...

Derya Gölyapan · 26 Eylül 2014

Fizyoterapist Sahiba Hanıma çok teşekkür ederim. Kızım Tuana Duru Borayla sabırla itinayla ilgilendiği için.

Şenay Akbulut Aydin · 18 Eylül 2014

fizikolya tıp merkezinde 21 gün tedavi oldum agrılarım büyük ölçüde geçti doktor naime hanıma tedavimi yapan aslı hanıma itinalı sabırla çalıştıgı için çok teşekkür ederim her şey gönlünüzce olsun.

Yasemin Karagoz · 11 Mayıs 2012

Annem omuz ve boynundan şikayetçiydi, fizik tedavi uygulandı agrıları azaldı. Öz verili çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum sizleri.

Sedat Çetin · 3 Mayıs 2012

Fizitalya özel FTM'inde yirmibir gün tedavi gördüm çok memnun oldum. Bilhassa Burcu hemşireye çok teşekkür ederim. Çok sıcakkanlı hastalarına hiç kapris yapmıyor, hastalarıyla diyaloğu çok iyi, onlara moral aşılıyor. Böyle bir personeliniz olduğu için çok şanslısınız. Merkezinize ve tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim. Ayrıca: Asuman hocama da çok teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizikalya Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizikalya Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 94 oy kullanılmış ve kurum hakkında 13 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizikalya Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antalya Yaşam Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Şirinyalı Mh. 1487 Sk. No:4

Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

810 metre uzaklıkta

Demirci Kara Mh. Avni Tolunay Cd. No:46/1

Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1

Memorial Lara Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. No:76

Jinefem Tıp Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok

Antalya Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Çaybaşı mah. Ali Çetinkaya Cd. No:156