Özel Fizikalya Tıp Merkezi

Özel Fizikalya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizikalya Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi No:15
Telefon:0 (242) 316-6644
Web Sitesi:fizikalya.comHata Bildir
36.86902230.727153

Kurum Hakkında

Özel Fizikalya Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Antalya'da uzun yıllardır fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermekte olan Fizikalya Tıp Merkezi şık ve çağdaş yeni mekanında, modern ekipmanları ile sağlık gereksinimi bulunan insanlara katkı sağlamaya devam etmektedir. Özellikle fiziksel ve ortopedik engelli çocuklara ve yetişkinlere rehabilitasyonlarının başarı olarak devam etmesi için titiz çalışmalarına sürdürmekdirler.

Fizitalya Tıp Merkezi Ülkemizin marka değerindeki kentimizde, başta kent insanının fiziksel, ortopedik, nörolojik sağlık probleminin çözümüne yardımcı olur iken aynı zamanda farklı ülkelerden gelen turistlerinde sağlık ihtiyacı karşılamayı amaçlayan bir ilke ile büyümekte.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizikalya Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Levent Şahin
★★★★★
Dr Levent Şahin beye muayeneye gittiğimde başlangıçta mutsuzdum çok uzun yıllardır çektiğim ağrılar hiç geçmeyecek sanıyordum ancak mükemmel kişiliği kendine güveni ile işte benim doktorum dedim Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. Tedavim süresince benimle ilgilenen tüm personele ve doktor levent beye sonsuz teşekkürler. Can Birinci
Naim Sema Efe
★★★★★
Fizik ve rehabilitasyon gordüm çok iyiyim ben Sema Efe, doktorum Levent Şahin beye ve o güzel insanlara teşekkür ediyorum.
Yaşar Ağayar
★★★★★
Ben on seans dizimden tedavi gordüm. Çok faydasını gördüm. Dr.Tuğçe hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Dizden ayrıca sıvı zerketti çok faydasını gördüm.
Ahmet Başkaya
★★★★★
Dr. Ümran hanıma çalışan fiziyoterapist Arzu hanıma ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim beni ameliyattan kurtardılar.
TC Şemsettin Akbulut
★★★★★
Omuz ve dizimdeki rahatsızlıktan dolayı gittim. 10 seans fizik tedavi uygullandı. Gerek doktorları, gerek çalışanları son derece iyi. Modern cihazları var, tertemiz bir klinik. SGK ile anlşmaları olması ve çok cuzi fark almaları da çok önemli. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ece Keskin
★★★★★
Doktorlar çok bilgili, sevgi ve güleryüzle yaklaşıyorlar. Aynı şekilde çok temiz bir merkez. Çalışanlar ilgili. 21 gün fizik tedavi gördüm, çok memnunum. Hasta olmanızı istemem ama eğer bir rahatsızlığınız var ise kesinlikle tavsiye ederim.
Servet Demirbaş
★★★
Dr Tuğçe Balcı'ya katkılarından dolayı teşekkürler, Dr dan cok memnun kaldık. Fakat işletme için aynı şeyi sölemem mümkün degil, birkere hijyenik degil, siz yatarken temizlik personeli paspas cekiyor, ayrıca burada tedavi gören hastaların genelde vücutları açılıyor ve paravan olmadıgı için herkes herkesi izleyerek tedavi görüyor. Girişte idari personel hiç güler yüzlü değil müşteri hergün aynı muameleyi görüyor. Ayrıca sessiz bir ortam değil..
TC Esra Ulusdoyuran Şahin
★★★★★
Profesyonel ve güler yüzlü ekibine Dr.Naime hanıma ve özellikle fizyoterapist Didem hanıma çok teşekkür ederim. Gerçekten
Güngör Göymen
★★★★★
Naime hanım ve Burcu hanıma çok teşekkürler.
Ejide Sönmez
★★★★★
Doktorum Ümran Hanıma ve tüm ekibine ayrıca Fizyoterapist Nuray Hanıma özverili, sıcak, itinalı çalışmalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim...
Derya Gölyapan
★★★★★
Fizyoterapist Sahiba Hanıma çok teşekkür ederim. Kızım Tuana Duru Borayla sabırla itinayla ilgilendiği için.
Şenay Akbulut Aydin
★★★★★
Fizikolya tıp merkezinde 21 gün tedavi oldum agrılarım büyük ölçüde geçti doktor Naime hanıma tedavimi yapan Aslı hanıma itinalı sabırla çalıştıgı için çok teşekkür ederim her şey gönlünüzce olsun.
Yasemin Karagoz
★★★★★
Annem omuz ve boynundan şikayetçiydi, fizik tedavi uygulandı agrıları azaldı. Öz verili çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum sizleri.
Sedat Çetin
★★★★★
Fizitalya özel FTM'inde yirmibir gün tedavi gördüm çok memnun oldum. Bilhassa Burcu hemşireye çok teşekkür ederim. Çok sıcakkanlı hastalarına hiç kapris yapmıyor, hastalarıyla diyaloğu çok iyi, onlara moral aşılıyor. Böyle bir personeliniz olduğu için çok şanslısınız. Merkezinize ve tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim. Ayrıca: Asuman hocama da çok teşekkür ederim.

Özel Fizikalya Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Fizikalya Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 99 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Antalya Yaşam Hastanesi
Özel Antalya Yaşam Hastanesi
735 metre uzaklıkta
Özel Antalya Yaşam Hastanesi ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam edecektir.
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hiperox, Akdeniz bölgesinde özel ayak sağlığı ve zor yara hiperbarik oksijen tedavi merkezidir.
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi
Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi konusunda tecrübeli uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Memorial Lara Tıp Merkezi
Memorial Antalya Hastanesi'nin uydu kliniği olan Memorial Lara Tıp Merkezi, uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli ile sağlık sorunlarına hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üretecek şeki
Özel Jinefem Tıp Merkezi
Jinefem Tıp Merkezi 2009 yılından itibaren yeni binasında Antalya'nın tek Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır.
Özel Antalya Tıp Merkezi
Özel Antalya Tıp Merkezi hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, özenli, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sunmaktadır.
Özel Antalya Anadolu Hastanesi
Özel sağlık hizmetlerinde, Antalya'daki bir çok ilki ve teki bünyesinde barındıran, Antalya'nın ilk en geniş kapasiteli özel hastanesi 17 Mayıs 2005 tarihinde hizmete girmiştir.
Özel Medstar Topçular Hastanesi
Medstar Topçular Hastanesi yenilenen modern mimarisi, geniş kullanım alanı ile 35 hasta yatağı ile hizmet vermektedir.
Özel Rich Hospital Hastanesi
Özel Rich Hospital Hastanesi olarak hasta odalarımız, ameliyathane ve doğumhane ünitelerimiz, yenidoğan yoğun bakım ünitemiz 19 yataklı, 3. basamak, tam donanımlı, laboratuvarımız ve diğer tüm birimlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizikalya Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉