Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi

Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Kadıpaşa Mah. Şevket Tokuş Cad. Cemal Sarıkadıoğlu Apt. No:61
Telefon:0 (242) 513-4951
Web Sitesi:www.hospitadent.comHata Bildir
36.54713231.995457

Kurum Hakkında

Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi, Antalya ili Alanya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2021 yılında açılan Dental Group Hospitadent Alanya, 11. Şube olarak hizmete başlamıştır. Güçlü ve tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygulaması, beyazlatma, panoramik röntgen, tomografi dahil olmak üzere diş sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Gazipaşa Havalimanı gibi merkezi lokasyonlara kolay ulaşım mesafesinde olup, civardaki tüm tatil beldelerinin tam kalbindedir. Hafta içi ve hafta sonu 09:00-18:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalıdır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Alanya şehir merkezinde olup, 120 yatak kapasitesi ve 450 personeli ile 9 ar katlı 2 blok ile yakın ek binalarda faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi Alanya Hast
Özel Alanya Yaşam Hastanesi
Özel Alanya Yaşam Hastanesi
559 metre uzaklıkta
Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya'ya taşımıştır.
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
604 metre uzaklıkta
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi
Özel Alanya Anadolu Hastanesi, Alanya'da yaşayan yerli ve yabancılara, çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak, 73 yatak kapasitesi ile modern sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Temeli 2011 yılında atılan ve 2017 yılında açılışı yapılan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma hastanesi 420 yatak kapasitesiyle yeni binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉