Antalya Alanya Hastaneleri
Antalya Alanya

Antalya Alanya ilçesinde 10 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 2 Özel Hastane, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Tıp Merkezi, 1 Poliklinik, 1 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Üniversite Hastanesi bulunmaktadır.

Antalya Alanya ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Antalya İli Alanya İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Alanya / Antalya
Temeli 2011 yılında atılan ve 2017 yılında açılışı yapılan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma hastanesi 420 yatak kapasitesiyle yeni binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Alanya / Antalya
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Alanya şehir merkezinde olup, 120 yatak kapasitesi ve 450 personeli ile 9 ar katlı 2 blok ile yakın ek binalarda faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi, eğitim, araştırma ve uygulamalarıyla tıbbın en son olanaklarını bölgeye kazandıran niteliktedir.
Özel Hastane
Özel Alanya Yaşam Hastanesi
Özel Hastane · Alanya / Antalya
Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya'ya taşımıştır.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi
Özel Hastane · Alanya / Antalya
Özel Alanya Anadolu Hastanesi, Alanya'da yaşayan yerli ve yabancılara, çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak, 73 yatak kapasitesi ile modern sağlık hizmeti vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Alanya / Antalya
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Alanya / Antalya
Dental Group Hospitadent Alanya tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygulaması, beyazlatma, panoramik röntgen, tomografi dahil olmak üzere diş sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir.
Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Alanya / Antalya
Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Alanya / Antalya
Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Alanya Can Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Alanya / Antalya
Alanya Özel Can Diyaliz Merkezimiz 1991 yılında; Yurtiçi ve Yurtdışından Alanyamıza gelen diyaliz hastalarına Diyaliz tedavilerini uygulamak amacıyla kurulmuştur. Türkiye de tatil diyaliz hizmetini başladan ilk diyaliz merkezidir.
Poliklinik
Özel Candan Polikliniği
Poliklinik · Alanya / Antalya
Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.
Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Hospitadent Antalya Diş Hastanesi
2022 yılında açılan Dental Group Hospitadent Antalya İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Box Teknik, Bonding Uygulaması, ...
Özel Alanya Can Diyaliz Merkezi
Alanya Özel Can Diyaliz Merkezimiz 1991 yılında; Yurtiçi ve Yurtdışından Alanyamıza gelen diyaliz hastalarına Diyaliz tedavilerini uygulamak amac...
Özel Veni Vidi Antalya Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Antalya Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hi...
Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Dental Group Hospitadent Alanya tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygul...
Yorum ve Şikayetler
Iclal Hanoglu
Iclal Hanoglu · 11 Eylül 2023
İki defa tansiyon ve baş dönmesi şikayeti ile 3 gün içinde de hastaneniz aciline gittim akşam acil servisle çalışan...
Yasemin Taşkın
Yasemin Taşkın · 21 Nisan 2022
Benim ağzımda okadar çok problemli dişlerim vardı. En korktuğum bölüm diş koltuğuna oturmaktı taki Ali Kurşun hocam...
Melisa Artan
Melisa Artan · 28 Ekim 2021
Merhaba devlet hastanesi implant yapılıyor mu ve hangi doktora gitmemi tavsiye edersiniz teşekkürler....
Şenay Erdeniz
Şenay Erdeniz · 16 Eylül 2017
Merhaba bir hasta ve hasta yakını olarak hastahane doktorlarımızdan Dr.Ismail Cem Yıldır ve sekreteri Gamze Yüksel ...