Antalya Alanya Hastaneleri
Antalya Alanya

Antalya Alanya ilçesinde 9 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 2 Özel Hastane, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Tıp Merkezi, 1 Poliklinik, 1 Göz Hastalıkları Merkezi bulunmaktadır.

Antalya Alanya ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Antalya İli Alanya İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Alanya / Antalya
Temeli 2011 yılında atılan ve 2017 yılında açılışı yapılan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma hastanesi 420 yatak kapasitesiyle yeni binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Üniversite Hastanesi · Alanya / Antalya
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Alanya şehir merkezinde olup, 120 yatak kapasitesi ve 450 personeli ile 9 ar katlı 2 blok ile yakın ek binalarda faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi, eğitim, araştırma ve uygulamalarıyla tıbbın en son olanaklarını bölgeye kazandıran niteliktedir.
Özel Hastane
Özel Alanya Yaşam Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · Alanya / Antalya
Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya'ya taşımıştır.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Alanya / Antalya
Özel Alanya Anadolu Hastanesi, Alanya'da yaşayan yerli ve yabancılara, çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak, 73 yatak kapasitesi ile modern sağlık hizmeti vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Alanya / Antalya
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Alanya / Antalya
Dental Group Hospitadent Alanya tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygulaması, beyazlatma, panoramik röntgen, tomografi dahil olmak üzere diş sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir.
Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Alanya / Antalya
Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Alanya / Antalya
Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Poliklinik
Özel Candan Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Alanya / Antalya
Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.
Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Dental Group Hospitadent Alanya tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygul...
Özel Atalya Lara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Atalya Lara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği uzman hekim kadrosu ve teknolojiye bağlı olarak geliştirdiği teknik alt yapısı ile her geçen gün...
Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Son teknoloji ile donatılan, hijyenik bir ortamda hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıkta...
Özel Era Göz Tıp Merkezi Antalya
Era Göz Sağlık Grubu; 20 Haziran 2006 tarihinde Ankara’da kurulmuş olup, 2022 yılı itibariyle Antalya şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir....
Yorum ve Şikayetler
Yasemin Taşkın
Yasemin Taşkın · 21 Nisan 2022
Benim ağzımda okadar çok problemli dişlerim vardı. En korktuğum bölüm diş koltuğuna oturmaktı taki Ali Kurşun hocam...
Melisa Artan
Melisa Artan · 28 Ekim 2021
Merhaba devlet hastanesi implant yapılıyor mu ve hangi doktora gitmemi tavsiye edersiniz teşekkürler....
Vedat Serin
Vedat Serin · 12 Ocak 2018
Ben evde bakım servisinizden ne kadar memnun olduğumu söylemek istiyorum. Benim hastama sanki kendi yakınları gibi ...
Ridvan Uyar
Ridvan Uyar · 3 Ekim 2017
03/10/2017 tarihinde saat 08:00 civarında hastanenin acil servisinden şiddetli karın ağrısı nedeniyle giriş yaptık ...