Özel Candan Polikliniği

Özel Candan Polikliniği
Kurum Adı:Özel Candan Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Yenimahalle, D 400 Karayolu Üzeri, 16. Toros Residence, Mahmutlar
Telefon:0 (242) 528-4533
Web Sitesi:www.candanmedical.comHata Bildir
36.48899332.093562

Kurum Hakkında

Özel Candan Polikliniği, Antalya ili Alanya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup ; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

Tüm Doktorlarımız yabancı dil bilmekte olup ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusca bilen tercümanlarımız da mevcuttur.

Yurt dışından gelen bütün yabancı misafirlerin bize başvurmaları halinde, sahibi oldukları sigorta poliçelerinin kapsamları dahilinde, gerektiğinde hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti almaları mümkündür.

Avrupa Birliği Ülkeleri ve Rusya Federasyonu nda faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile kuruluşumuzdan beri süregelen sorunsuz bir işbirliğimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla sigortalı yabancı hastalarımızın tüm prosedür işlemleri çok ivedi bir şekilde yapılarak maksimum zaman tasarrufu ile tatillerine kaldıkları yerden sorunsuz bir şekilde devam etmeleri amaçlanmaktadır.

Prensibimiz; tıp etiği çerçevesinde hastalarımıza doğru, güvenilir, hızlı tıbbi hizmeti, modern yöntemler ve yenilikçi tıbbi bilgi doğrultusunda, sevecenlikle ve sıcak, içten, duyarlı bir iletişim sağlayarak sunmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Candan Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Kaya
★★★★★
Güzel yer iyi hizmet veriyorlar

Özel Candan Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Candan Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır.
Özel Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Temeli 2011 yılında atılan ve 2017 yılında açılışı yapılan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma hastanesi 420 yatak kapasitesiyle yeni binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Alanya Yaşam Hastanesi
Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya'ya taşımıştır.
Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Dental Group Hospitadent Alanya tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygulaması, beyazlatma, panoramik röntgen, tomografi dahil olmak üzere diş sağlığı alanınd
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Alanya şehir merkezinde olup, 120 yatak kapasitesi ve 450 personeli ile 9 ar katlı 2 blok ile yakın ek binalarda faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi Alanya Hast
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi
Özel Alanya Anadolu Hastanesi, Alanya'da yaşayan yerli ve yabancılara, çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak, 73 yatak kapasitesi ile modern sağlık hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Candan Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉