Özel Candan Polikliniği

Özel Candan Polikliniği
Kurum Adı:Özel Candan Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Yenimahalle, D 400 Karayolu Üzeri, 16. Toros Residence, Mahmutlar
Telefon:0 (242) 528-4533
Web Sitesi:www.candanmedical.comHata Bildir
36.48899332.093562

Kurum Hakkında

Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup ; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

Tüm Doktorlarımız yabancı dil bilmekte olup ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusca bilen tercümanlarımız da mevcuttur.

Yurt dışından gelen bütün yabancı misafirlerin bize başvurmaları halinde, sahibi oldukları sigorta poliçelerinin kapsamları dahilinde, gerektiğinde hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti almaları mümkündür.

Avrupa Birliği Ülkeleri ve Rusya Federasyonu nda faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile kuruluşumuzdan beri süregelen sorunsuz bir işbirliğimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla sigortalı yabancı hastalarımızın tüm prosedür işlemleri çok ivedi bir şekilde yapılarak maksimum zaman tasarrufu ile tatillerine kaldıkları yerden sorunsuz bir şekilde devam etmeleri amaçlanmaktadır.

Prensibimiz; tıp etiği çerçevesinde hastalarımıza doğru, güvenilir, hızlı tıbbi hizmeti, modern yöntemler ve yenilikçi tıbbi bilgi doğrultusunda, sevecenlikle ve sıcak, içten, duyarlı bir iletişim sağlayarak sunmaktır.

Özel Candan Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Candan Polikliniği, Antalya ili Alanya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Kaya
★★★★★
Güzel yer iyi hizmet veriyorlar

Özel Candan Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Candan Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Candan Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
7.1 km. uzaklıkta
Oba Mh. Fidanlık Cd. No:85
Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
7.2 km. uzaklıkta
Oba Mah. Eskigazipaşa Cad. No:30 Alanya
Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
7.3 km. uzaklıkta
Oba Mah. Alkü Hastane Cad. No:13
Alanya Yaşam Hastanesi
10.5 km. uzaklıkta
Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sok. No:3
Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
10.9 km. uzaklıkta
Kadıpaşa Mah. Şevket Tokuş Cad. Cemal Sarıkadıoğlu Apt. No:61
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
10.9 km. uzaklıkta
Saray Mah. Yunus Emre Caddesi No:1