Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Oba Mh. Fidanlık Cd. No:85
Telefon:0 (242) 519-1944
36.54025232.045831

Kurum Hakkında

Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır. Alanya halkı hem merkez binada hem de Türkler Semt Polikliniğinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili sağlık hizmeti alabilirler.

MHRS'den alınan randevular, diş hekimi muayenesi olup, muayene sonrası yapılacak tedaviler için ilgili diş hekimi tarafından tedavi randevusu verilecektir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Alanya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAlanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismail Danış · 19 Haziran 2017

Alanya Diş Hastanesi doktorlarından sayın Mehmet Doğrul hocama ve asistanına tedavim boyunca bana gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Çelik · 2 Mayıs 2017

Diş saglıgım konusunda bana tedavimle ilgili yaardımlarını gördügüm sayın doktorum Aslıhan Aydoğdu Özlü'ye ve asistanına emeği geçen tüm sağlık mensuplarına içten teşekkürlerimi sunuyorum. Diş hastahanesin de başka hiç bir yerde görmedigim kadar ilgi hijjen çalışma disiplinini yöneten sayın baş hekim Ali Kursun beyefediye teşekkür ediyor başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Fığla Mahallesi Hastane Caddesi

Alanya Yaşam Hastanesi

4 km. uzaklıkta

Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sok. No:3

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi

4.6 km. uzaklıkta

Saray Mah. Yunus Emre Caddesi No:1

Alanya Şifa Tıp Merkezi

4.8 km. uzaklıkta

Kadıpaşa Mh Sugözü Cd Zeki Emmi Apt B Blok No:46

Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi

5.2 km. uzaklıkta

Saray Mah. Pelitlik Cad. Metin Tuna Apt. No:13/A

Alanya Anadolu Hastanesi

5.2 km. uzaklıkta

Kadıpaşa Mah. Stad Cad. No.28/A