Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Oba Mh. Fidanlık Cd. No:85
Telefon:0 (242) 519-1944
Web Sitesi:alanyaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.54025232.045831

Kurum Hakkında

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Alanya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır. Alanya halkı hem merkez binada hem de Türkler Semt Polikliniğinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili sağlık hizmeti alabilirler.

MHRS'den alınan randevular, diş hekimi muayenesi olup, muayene sonrası yapılacak tedaviler için ilgili diş hekimi tarafından tedavi randevusu verilecektir.

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yasemin Taşkın
★★★★★
Benim ağzımda okadar çok problemli dişlerim vardı. En korktuğum bölüm diş koltuğuna oturmaktı taki Ali Kurşun hocamı tanıyarak kendisi güler yüzüyle sabrıyla korkumu yendi dişlerimi temizledi. Kendisinden Allah binlerce razı olsun çok değerli hocam.
Melisa Artan
★★★★
Merhaba devlet hastanesi implant yapılıyor mu ve hangi doktora gitmemi tavsiye edersiniz teşekkürler.
Ismail Danış
★★★★★
Alanya Diş Hastanesi doktorlarından sayın Mehmet Doğrul hocama ve asistanına tedavim boyunca bana gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Mehmet Çelik
★★★★★
Diş sağlığım konusunda bana tedavimle ilgili yaardımlarını gördügüm sayın doktorum Aslıhan Aydoğdu Özlü'ye ve asistanına emeği geçen tüm sağlık mensuplarına içten teşekkürlerimi sunuyorum. Diş hastahanesin de başka hiç bir yerde görmedigim kadar ilgi hijjen çalışma disiplinini yöneten sayın baş hekim Ali Kursun beyefediye teşekkür ediyor başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Temeli 2011 yılında atılan ve 2017 yılında açılışı yapılan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma hastanesi 420 yatak kapasitesiyle yeni binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve uluslararası yenilikleri, gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Özel Alanya Yaşam Hastanesi
Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya'ya taşımıştır.
Özel Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
Dental Group Hospitadent Alanya tecrübeli hekim kadrosu ile İmplant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, box teknik, bonding uygulaması, beyazlatma, panoramik röntgen, tomografi dahil olmak üzere diş sağlığı alanınd
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Alanya şehir merkezinde olup, 120 yatak kapasitesi ve 450 personeli ile 9 ar katlı 2 blok ile yakın ek binalarda faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi Alanya Hast
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi
Özel Alanya Anadolu Hastanesi, Alanya'da yaşayan yerli ve yabancılara, çağdaş ve teknolojik donanımları kullanarak, 73 yatak kapasitesi ile modern sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Candan Polikliniği
Özel Candan Polikliniği
7 km. uzaklıkta
Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.
Gazipaşa Devlet Hastanesi
Gazipaşa Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Antalyanın Gazipaşa ilçesinde bulunan 75 yataklı yeni devlet hastanesi Gazipaşa ve çevre ilçelere sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉