Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Oba Mh. Fidanlık Cd. No:85
Telefon:0 (242) 519-1944
Web Sitesi:alanyaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.54025232.045831

Kurum Hakkında

Oba mahallesi Fidanlık caddesi üzerinde bulunan yeni Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır. Alanya halkı hem merkez binada hem de Türkler Semt Polikliniğinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili sağlık hizmeti alabilirler.

MHRS'den alınan randevular, diş hekimi muayenesi olup, muayene sonrası yapılacak tedaviler için ilgili diş hekimi tarafından tedavi randevusu verilecektir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Alanya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yasemin Taşkın
★★★★★
Benim ağzımda okadar çok problemli dişlerim vardı. En korktuğum bölüm diş koltuğuna oturmaktı taki Ali Kurşun hocamı tanıyarak kendisi güler yüzüyle sabrıyla korkumu yendi dişlerimi temizledi. Kendisinden Allah binlerce razı olsun çok değerli hocam.
Melisa Artan
★★★★
Merhaba devlet hastanesi implant yapılıyor mu ve hangi doktora gitmemi tavsiye edersiniz teşekkürler.
Ismail Danış
★★★★★
Alanya Diş Hastanesi doktorlarından sayın Mehmet Doğrul hocama ve asistanına tedavim boyunca bana gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Mehmet Çelik
★★★★★
Diş sağlığım konusunda bana tedavimle ilgili yaardımlarını gördügüm sayın doktorum Aslıhan Aydoğdu Özlü'ye ve asistanına emeği geçen tüm sağlık mensuplarına içten teşekkürlerimi sunuyorum. Diş hastahanesin de başka hiç bir yerde görmedigim kadar ilgi hijjen çalışma disiplinini yöneten sayın baş hekim Ali Kursun beyefediye teşekkür ediyor başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
170 metre uzaklıkta
Oba Mah. Alkü Hastane Cad. No:13
Alanya LazerGöz Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
Oba Mah. Eskigazipaşa Cad. No:30 Alanya
Alanya Yaşam Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sok. No:3
Hospitadent Alanya Diş Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Kadıpaşa Mah. Şevket Tokuş Cad. Cemal Sarıkadıoğlu Apt. No:61
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Saray Mah. Yunus Emre Caddesi No:1
Alanya Şifa Tıp Merkezi
4.8 km. uzaklıkta
Kadıpaşa Mh Sugözü Cd Zeki Emmi Apt B Blok No:46