Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:İpekyol Caddesi Işıklar Durağı No:57/B
Web Sitesi:www.ihtisastip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.16497738.788206

Kurum Hakkında

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

İhtisas Çocuk Tıp merkezinde 3 çocuk polikliniği ve acil servis olmak üzere iki ana branşta sağlık hizmeti verilmektedir. Polikliniklerimizde çocuk yaş gurubu hastalar kabul edilmektedir. Ancak Acil servisimizde çocuk ve yetişkin hastalar birlikte kabul edilmektedir. Tıp merkezimizde tıbbi laboratuar, röntgen görüntüleme hizmetleri verilmektedir. 10 yataklı servisimizde 24 saat kesintisiz tıbbi müşahede ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

Yeni başvuruların yapıldığı poliklinik birimlerimizde muayene randevuları günlük ve gün içerisinde saatlik randevular verilmektedir. Randevularımız telefon ve e- randevu şeklinde olmaktadır. Birinci basamak koruyucu tedavinin yanı sıra anne sütüyle beslenme eğitimi veriliyor. Sağlıklı bebek ve çocukların büyüme ve gelişmesi izlenirken aşıları da yapılıyor. Aşı randevuları bir gün öncesinden telefonla haber veriliyor. Polikliniklerimizde bebek ve çocukların büyüme ve gelişme takibi, beslenme eğitimi ve desteği, beslenme bozukluklarının tedavisi, astım, alerjik hastalıklar, kan hastalıkları, immünoloji, çocuk kalp hastalıkları, enfeksiyon, böbrek hastalıkları, romatizmal hastalıklar, nörolojik hastalıklar, yeni doğan ve çocuk davranış bozukluklarında teşhis ve tedavi hizmetleri veriliyor. Acil servisimizde ateşli hastalıklar, travma ve yanık başta olmak üzere acil hastalıklar tedavi ediliyor. Tıbbi sünnet de yapılıyor. Gerekli uzmanlık dallarıyla konsültasyonlar yapılıyor. Ambulans hizmeti veriliyor.

İhtisas çocuk Tıp merkezi randevulu çalışma, kısa sürede laboratuar ve röntgen görüntüleme raporları verme, zamanında hastaya müdahale ile tıbbi tedavide hızlıca sonuca ulaşmayı ve hastalarımızın en kısa zamanda iyileşmesini hedef seçmiştir. Hastaları düzenli takip ve kontrollere çağırarak hastasını ve işini sahiplenmeyi prensip edinir. Ayrıca 24 saat telefon ve sanal danışma ile hastalarla iletişim kurar ve tıbbi danışmanlık hizmetlerini sunar. İhtisas çocuk Tıp merkezi 5 yıldır sunduğu sorumlu sağlık hizmeti ile Şanlıurfa ve çevre illerde tanınan ve tercih edilen merkez olmuştur. Şanlıurfa’ya hizmet vermekten kıvanç duyar.

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İhlas Çocuk Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Jino Life Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. No:24/A

Bergama Tıp Merkezi

460 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

530 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.

Meydan Hastanesi

620 metre uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

870 metre uzaklıkta

Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1

Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat