Özel İnci Göz Hastanesi

Özel İnci Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel İnci Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Yenigün mah. Yeni Cami Bulvarı No:8 Adapazarı
Telefon:0 (264) 281-9701
40.77269430.406337

Kurum Hakkında

İnci Göz Hastanesi, resmi olarak 2006 yılında kurulmuş olmasına rağmen tarihçesi 2000 yılına dayanmaktadır. Hastanenin kurucu kadrosu uzun yıllar Sakarya’da göz hekimi olarak çalışmıştır. Geçmişte yapılmış olan başarılı projelerden esinlenerek, sektörün ve Türkiye'nin şartlarını da göz önüne alarak, bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere 2003 yılında poliklinik olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

2006 yılının Temmuz ayında yeni binasında gerekli tüm izinleri tamamlayıp Dal Hastanesi olarak hizmetine devam etmiştir. İnci Göz Hastanesi'nin altı (6) poliklinik odası, on (10) hasta yatağı ve 3 ameliyathanesi mevcuttur. 3 kurucu hekimin girişimleri ile başlayan hizmet süreci genç dinamik bir kadro ile devam etmektedir.

En iyi hasta memnuniyetini sağlamak için kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve ciddi bir hasta portföyüne sahip olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel İnci Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İnci Göz Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İnci Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İnci Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İnci Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İnci Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

270 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Cad. No:33/A

Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi

320 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Cad. No:16

Fizyobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

590 metre uzaklıkta

Papuççular Mh. Adnan Menderes Cd. N:58

Akyazı Devlet Hastanesi

620 metre uzaklıkta

D140 Karayolu Üzeri Batakköy Mevkii

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Paputçular Mah. Fabrika Cad. Müftülük Arkası

Beyhekim Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Tepekum Mah. Beyhekim Sk. No:18