Özel İstanbul Göz Hastanesi

Özel İstanbul Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel İstanbul Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3
Telefon:0 (212) 556-1313
Web Sitesi:www.igh.com.trHata Bildir
41.00106828.871053

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bahçelievler’de hizmet veren İstanbul Göz Hastanesi'nin Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar, Güngören, Avcılar gibi ilçelerle ulaşım bağlantısı bulunmaktadır. İncirli Metrobüs Durağı'na 500 metre, Atatürk Havalimanı'na 7 km yakınlıktadır.

Tüm özel sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK, Bağkur, Emekli Sandığı ve Devlet Memurları) Mensuplarına hizmet vermektedir.

İstanbul Göz Hastanesi olarak hedefimiz sizlere mümkün gerekli sağlık hizmetini verebilmektir. Bizler tüm hastane çalışanları olarak yalnızca hastalarımızın değil, ilişki içinde bulunduğumuz tüm insanların yaşam kalitesine karşı duyarlı olmak gerektiği düşüncesindeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil

Özel İstanbul Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Göz Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Volkan Yalçınkaya
★★★★★
Çok güzel hastane annemi ameliyat ettirdim. Üst göz kapakları çok düşmüştü. Ameliyat ile normale getirildi. Annem hem gençleşti hemde daha iyi görmeye başladı. Katarakt içinde kendisini getireceğim. Tavsiye ederim.

Özel İstanbul Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel İstanbul Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İAÜ Dentaydın Bahçelievler Diş Hastanesi
60 metre uzaklıkta
İzzettin Çalışlar Cad. 31/A Bahçelievler
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
70 metre uzaklıkta
İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2
Ethica İncirli Hastanesi
450 metre uzaklıkta
İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy
Esteworld Bahçelievler Polikliniği
500 metre uzaklıkta
Naci Kasım Cad. No:7
Aile Hastanesi
510 metre uzaklıkta
Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No:7-9
FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi
540 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Komik Hasan Efendi Sokak No:44