Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Talatpaşa Cad. Ressam Halim Sok. No:2/1
Telefon:0 (212) 441-4200
Web Sitesi:www.istanbulpediatri.comHata Bildir
40.99687628.866708

Kurum Hakkında

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005'den itibaren İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz bir yandan en bilimsel ve akademik bilgilerle tanısı zor, nadir görülen pediatrik hastalıklar ve sendromlar da dahil her türlü hastalığın teşhis ve tedavisini yapabilmeyi, diğer yandan doğumdan itibaren tüm yenidoğanların sağlam çocuk takiplerini, aşılarını, beslenmelerini ve olabilecek hastalıkların erken önlenmesini ve tedavisini yapabilmeyi kendine amaç edinmiştir.

Merkezimizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları dışında Pediatrik Kardiolog, Radyolog, Çocuk Cerrahı, Ortopedist, Göz ve KBB öğretim üyeleri ve uzmanları konsültan hekimlik statüsünde randevu ile hizmet vermektedir. Çocuk Psikolog ve Pedagoglarımız hastaların ihtiyacını karşılamak üzere haftanın her günü merkezimizde bulunmaktadır.

Bilimsellikten ve kaliteden ödün vermeden, çocuklarımızın hastalıkta ve sağlıkta her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlenmiş merkezimizde laboratuar hizmetleri Centro Laboratuarları desteğiyle, alerjik testlerimiz alerji ünitemizce, Müşaade ve Acil hizmetleri 6 yataklı müşaade odamızda verilmekte olup, Doppler Ultrasonografi, Ekokardiografi, EKG, Timpanogram, Endovizyon ve Göz ünitesi hastalarımızın ihtiyacı için merkezimizde bulunan cihaz ve ünitelerdir.

Özel Sağlık Sigortalarının bir çoğu ile anlaşması olan merkezimiz gelen hasta talebine göre anlaşmalı sağlık kuruluş sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Bölümlerimiz
  • Çocuk sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Göz Hastalıkları
  • KBB
  • Çocuk Ortopedi
  • Radyoloji
  • Çocuk Psikolojisi ve Psikolojik Danışmanlık
  • Çocuk Kardiyolojisi ve Ekokardiografi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aile Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No:7-9
FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi
160 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Komik Hasan Efendi Sokak No:44
Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi
290 metre uzaklıkta
İncirli Cad. No:113
Medical Park Bahçelievler Hastanesi
320 metre uzaklıkta
Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
340 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:11
ENT KBB Tıp Merkezi
370 metre uzaklıkta
İncirli Cad. No:97 Bakırköy
Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1