Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Talatpaşa Cd. Ressam Halim Sk. No:2/1
Telefon:0 (212) 441-4200
40.99658628.864799

Kurum Hakkında

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005'den itibaren İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz bir yandan en bilimsel ve akademik bilgilerle tanısı zor, nadir görülen pediatrik hastalıklar ve sendromlar da dahil her türlü hastalığın teşhis ve tedavisini yapabilmeyi, diğer yandan doğumdan itibaren tüm yenidoğanların sağlam çocuk takiplerini, aşılarını, beslenmelerini ve olabilecek hastalıkların erken önlenmesini ve tedavisini yapabilmeyi kendine amaç edinmiştir.

Merkezimizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları dışında Pediatrik Kardiolog, Radyolog, Çocuk Cerrahı, Ortopedist, Göz ve KBB öğretim üyeleri ve uzmanları konsültan hekimlik statüsünde randevu ile hizmet vermektedir. Çocuk Psikolog ve Pedagoglarımız hastaların ihtiyacını karşılamak üzere haftanın her günü merkezimizde bulunmaktadır.

Bilimsellikten ve kaliteden ödün vermeden, çocuklarımızın hastalıkta ve sağlıkta her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlenmiş merkezimizde laboratuar hizmetleri Centro Laboratuarları desteğiyle, alerjik testlerimiz alerji ünitemizce, Müşaade ve Acil hizmetleri 6 yataklı müşaade odamızda verilmekte olup, Doppler Ultrasonografi, Ekokardiografi, EKG, Timpanogram, Endovizyon ve Göz ünitesi hastalarımızın ihtiyacı için merkezimizde bulunan cihaz ve ünitelerdir.

Özel Sağlık Sigortalarının bir çoğu ile anlaşması olan merkezimiz gelen hasta talebine göre anlaşmalı sağlık kuruluş sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ultra Diyaliz Merkezi

70 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Hacer Hanım Sokak No:9

Medical Park Bahçelievler Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü

FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi

200 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Komik Hasan Efendi Sokak No:44

Aile Hastanesi

220 metre uzaklıkta

Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No:7-9

Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11

Hospitadent Bakırköy

430 metre uzaklıkta

İncirli Cad. No:113

ENT KBB Tıp Merkezi

470 metre uzaklıkta

İncirli Caddesi No:97 Bakırköy