Özel Karaman Selçuklu Hastanesi

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi
Kurum Adı:Özel Karaman Selçuklu Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Karaman
İlçe:Merkez
Adres:Sakabaşı Mah. 860. Sok. No:4
Telefon:0 (338) 212-9300
Web Sitesi:www.selcukluhastanesi.comHata Bildir
37.1730733.222734

Kurum Hakkında

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi, Karaman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Selçuklu Hastanesi olarak 1998 yılından bu yana halkımıza özel sağlık hizmeti sunuyoruz. Bu süre içerisinde hem kendimizi hem de sistemimizi geliştirerek hastalarımızı memnun etmeyi amaçladık. Halkımızın teveccühü ile bugünlere geldik.

2005 yılından bu güne Tıp Merkezi olarak Karaman halkına verdiğimiz sağlık hizmetini daha yüksek standartlara getirerek Karaman Özel Selçuklu Hastanesini açtık. Karaman Özel Selçuklu Hastanesi olarak hedefimizin tıbbi donanımımız ve tıbbi kadrolarımızla halkımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaktır. İlgi ve desteğinden dolayı tüm hastalarımıza bir kez daha teşekkürler.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Karaman Selçuklu Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Ali Doğan
★★
Sizin hastane sistemini kınyorum internetten bir randevu alayım dedim uğraştım uğraştım alamadım lütfen yardımcı olun.
Halil Aydogdu
★★
Ahret sorgusuyla randevu yanlış sistem. adam hasta interneti açacak randevu alacak yemez bu sistem çok itici tlf doğru olan tlf. numaranızı öne çıkartın hiç olmazsa ağır hastalar anlaşılır öne alınır.
Abdullah Yetisti
★★★★★
Çok iyi sistem, hastanemiz çok temiz, insanlarla diyaloglar da süper.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Karaman Tıp Merkezi
Özel Karaman Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Özel Karaman Tıp Merkezi, 2007 yılında iç hastalıkları ve kardiyoloji branşları ile başladığı hizmet hayatına bünyesine eklediği yeni branşlar ve ünitelerle, yeni hizmet binasında, modern bir butik hastane olarak devam etmektedir.
Özel Ünal Diyaliz Merkezi
Özel Ünal Diyaliz Merkezi 2009 yılında kurulmuştur. 19 + 1 HD makina sayısıyla Karamanda'da öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.
Özel Teknoloji Diş Polikliniği
2006 yılında açılan Özel Teknoloji Diş Polikliniği olarak diş tedavi hizmetlerimizi güvenilir, kaliteli, seçkin ve modern bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Doğukışla mevkiinde yapılan 450 yataklı kurum Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmetine devam etmektedir.
Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Eski 82. yıl Devlet Hastanesinde uzun yıllardır hizmet veren Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Doğumevi Hastanesinin yerine yapılan sağlık kompleksine 2021 yılında taşınmıştır.
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi 2019 yılında Mevlana Mahallemizdeki yeni yapılan binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Mut Devlet Hastanesi
Mut Devlet Hastanesi
59 km. uzaklıkta
95 yataklı Mut Devlet Hastanesi Mut merkez ve köylerin yanı sıra çevre ilçelerin bazı köyleri ile birlikte yaklaşık 100 bin nüfusa hizmet vermektedir.
Çumra Devlet Hastanesi
Çumra Devlet Hastanesi
61 km. uzaklıkta
Çumra Devlet Hastanesi Meydan Mahallesinde yeni hizmet binasında 2015 yılından itibaren 56 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Ermenek Devlet Hastanesi
Ermenek Devlet Hastanesi
66 km. uzaklıkta
Ermenek Devlet Hastanesi Seyran Mahallesi Üçtaş içi mevkiinde bulunan 100 yatak kapasiteli hizmet binasından faaliyetlerine devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉