Özel Teknoloji Diş Polikliniği

Özel Teknoloji Diş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Teknoloji Diş Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Karaman
İlçe:Merkez
Adres:Mansurdede Mah. 106. Sok. No:9
Telefon:0 (338) 214-7778
Web Sitesi:www.teknolojidis.comHata Bildir
37.18116933.215169

Kurum Hakkında

Özel Teknoloji Diş Polikliniği, Karaman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Teknoloji Diş Polikliniği olarak hedefimiz gelişen teknolojiyi takip ederek ve kalite yönetim sistemini uygulayarak bütün diş tedavilerimiz) en kısa zamanda, düzenli randevu sistemi ile estetik ve daha fokslyonel şekilde uygulayıp tüm personelimizin de katılımı ile sürekli İyileştirmek ve hasla memnuniyetini sağlamaktır. 2006 yılında açılan kliniğimiz ISO 2001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Diş tedavi hizmetlerimizi güvenilir, kaliteli, seçkin ve modern bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Kliniğimiz şehir merkezinde tümüyle kendi kullanımına ait özel düzenlenmiş binası ile Eski Buğday Pazarı civarında hizmet vermektedir. Toplu taşıma araçları ile de ulaşımı kolaydır. Kliniğimizin geniş bir alan bekleme bölümü olarak düzenlenmiş ve bir köşesine de oyun parkı hazırlanmıştır. Tüm dental bölümler kendi içinde müstakil birer diş kliniği olarak tesis edilmiş olup kullanım amacına uygun ekipmanlarla desteklenmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Teknoloji Diş Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Diş Beyazlatma
  • İmplant Tedavisi (Çivi diş)
  • Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
  • Diş Teli Tedavisi (Ortodonti)
  • Diş Eti Hastalıkları Tedavisi (Periodontoloji)
  • Kanal Tedavisi (Endodonti)
  • Estetik Diş Hekimliği ve Protez Tedavisi
  • Diş Hastalıkları Tedavisi
  • Ağız, Diş, Çene Radyolojisi
  • Ağız, Diş, Çene Cerrahisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Teknoloji Diş Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Teknoloji Diş Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Teknoloji Diş Polikliniği 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Karaman Tıp Merkezi
Özel Karaman Tıp Merkezi
409 metre uzaklıkta
Özel Karaman Tıp Merkezi, 2007 yılında iç hastalıkları ve kardiyoloji branşları ile başladığı hizmet hayatına bünyesine eklediği yeni branşlar ve ünitelerle, yeni hizmet binasında, modern bir butik hastane olarak devam etmektedir.
Özel Ünal Diyaliz Merkezi
Özel Ünal Diyaliz Merkezi
746 metre uzaklıkta
Özel Ünal Diyaliz Merkezi 2009 yılında kurulmuştur. 19 + 1 HD makina sayısıyla Karamanda'da öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi
2005 yılından bu güne Tıp Merkezi olarak Karaman halkına verdiğimiz sağlık hizmetini daha yüksek standartlara getirerek Karaman Özel Selçuklu Hastanesini açtık.
Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Doğukışla mevkiinde yapılan 450 yataklı kurum Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmetine devam etmektedir.
Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Eski 82. yıl Devlet Hastanesinde uzun yıllardır hizmet veren Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Doğumevi Hastanesinin yerine yapılan sağlık kompleksine 2021 yılında taşınmıştır.
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi 2019 yılında Mevlana Mahallemizdeki yeni yapılan binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Çumra Devlet Hastanesi
Çumra Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Çumra Devlet Hastanesi Meydan Mahallesinde yeni hizmet binasında 2015 yılından itibaren 56 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Mut Devlet Hastanesi
Mut Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
95 yataklı Mut Devlet Hastanesi Mut merkez ve köylerin yanı sıra çevre ilçelerin bazı köyleri ile birlikte yaklaşık 100 bin nüfusa hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Teknoloji Diş Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉