Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Karşıyaka Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71
Telefon:0 (232) 362-5454
38.47241227.084609

Kurum Hakkında

Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır. Laser veya Keratotomi operasyonlarından yararlanamayacak düzeyde yüksek gözlük numarasına sahip hastalarda göz içine lens yerleştirmek suretiyle tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Katarakt operasyonlarımız iğnesiz ve de dikişsiz olarak FAKO yöntemi ile yapılmakta ve hastalarımız en kısa sürede görsel fonksiyonlarına yeniden kavuşmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerekli ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Bütün bunlara ilave olarak YAG laser, B-Scan Ultrasonografi, Pakimetri, Biometri, Kornea Topografisi de tetkik ve tedaviye yönelik teknolojilerimiz arasındadır.

Ayrıca Lens Merkezimiz hastalarımızın konfor ve estetiği için hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

810 metre uzaklıkta

Mavibahçe AVM Caher Dudayev Bulvarı No:40/B

Net Göz Dal Merkezi

1 km. uzaklıkta

6371 Sk. 48/A Atakent

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı

Metropol Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Anadolu Cad. No:593/A Şemikler

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3

Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

6525 Sokak No:93 (Mavişehir Koçtaş Arkası, Carrefour Yanı)

Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı