Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Yalı Mah. Caher Dudayev Bulvarı No:67
Telefon:0 (232) 336-0707
Web Sitesi:www.netgoz.netHata Bildir
38.47247927.084365

Kurum Hakkında

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahiler, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Netgöz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.

Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi'nde Göz hastalıkları ve görüş düzeltme uygulamaları alanında teşhis ve tedaviler uygulamaktır. Göz hastalıkları teşhis ve tedavileri alanında çalışmalarına devam eden Netgöz, lazer göz ameliyatları ve katarakt cerrahileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında hastalara hizmet vermekte.

Ekibimizde bulunan göz hastalıkları alanında branşlaşmış göz hekimlerimiz, medikal kadromuz ve sağlık ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi olarak tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan hastalarımızın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gönül Güldoğan Sarıgül
★★★★★
Geçen hafta oğlumla birlikte genel bir kontrol amacıyla Net Göz'e gittik.. İlk defa gidiyor ve karşılaşmamıza rağmen Dr.Gökmen Yıldırım bizi çok samimi ve güleryüzlü karşıladı.. Hastaya yaklaşımı, iletişimi ve akademik açıklamalarıyla çok duyarlı bir hekim.. Dr Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.. Gönül Güldoğan Sarıgül
Sümeyya Hanım Tümer
★★★★★
Harika bir hastane çalışanlarıyla birlikde doktorlarıda çok sıcak kanlı sürekli kontrol oluyorum lens takamayan bana lens takmayı bile öğrettiler.
Pinar Natali
Sigorta'da bir karışıklık oldu, bugün randevu vardı, gittim sigorta yanıt vermiyince sadece beni kovmadıgı kaldı, bu kadar ters bir danışmanları hiç bir yerde görmedim, bir daha gitmem kimseye de tavsiye etmiyorum.
Özge Taş
Hiç beğenmedim böyle sinirli aksi ve ters davranan bi doktor olamaz kimseye önermiyorum hastaya böylemi davranılır. Terbiye yerlerde kınıyorum.
Nurten Ölmez Aktoprak
★★
Ben 40 gün önce katarakt ameliyatı oldum ve mercek takıldı ameliyatımı *** bey yaptı ben hayatımda bu kadar ters ve sinirli bir doktorla karşılaşmadım.. ameliyattan sonra şikayetlerim geçmedi bunu söylemek için gittim ama bana demediğini bırakmadı bir doktora yakışmayacak şekilde davrandı onu kınıyorum ve Allah a havale ediyorum Hakan bey den ve diğer personel den memnunum ama *** bey orada olduğu sürece o merkezin pek bir geleceği yok çok kırgınım...

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 67 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi
Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Mavibahçe AVM İzmir’de hizmet veren diş kliniğimizde; İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Estetik Diş Hekimliği, Diş Eti Hastalıkları, Koruyucu Hekimlik gibi uzmanlık branşlarında hizmetindeyiz.
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha
Özel Metropol Tıp Merkezi
2005 yılından bu yana Karşıyaka İzmir adresinde hizmet veren Özel Metropol Tıp Merkezi, hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta memnuniyetini artırmadaki k
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezibu gün itibariyle, Merkez ve 2 Semt Diş Polikliniği ile 70 Diş Üniti, 225 personel ile Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti vermektedir.
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi olarak, İzmir bölgesinde, Bostanlı ve Hatay şubelerimiz olmak üzere 2 ayrı dal merkezimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Çiğli, Karşıyaka, Menemen, Foça, Aliağa ve çevre bölgelerden gelen hastalara hizmet veren Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz, hasta/hasta yakınlarına daha rahat hizmet almalarını hedeflemiştir.
Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yöne
Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum Merkezi, Karşıyaka'da Ocak 2006 faaliyet göstermeye başlamış 2012 Eylül ayından itibaren daha iyi hizmet verebilmek için YGirne Blv. No:166 adresindeki yeni yerine taşınmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉