Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Yalı Mah. Caher Dudayev Bulvarı No:67
Telefon:0 (232) 336-0707
Web Sitesi:www.netgoz.netHata Bildir
38.47247927.084365

Kurum Hakkında

2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahiler, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Netgöz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.

Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi'nde Göz hastalıkları ve görüş düzeltme uygulamaları alanında teşhis ve tedaviler uygulamaktır. Göz hastalıkları teşhis ve tedavileri alanında çalışmalarına devam eden Netgöz, lazer göz ameliyatları ve katarakt cerrahileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında hastalara hizmet vermekte.

Ekibimizde bulunan göz hastalıkları alanında branşlaşmış göz hekimlerimiz, medikal kadromuz ve sağlık ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi olarak tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan hastalarımızın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gönül Güldoğan Sarıgül
★★★★★
Geçen hafta oğlumla birlikte genel bir kontrol amacıyla Net Göz'e gittik.. İlk defa gidiyor ve karşılaşmamıza rağmen Dr.Gökmen Yıldırım bizi çok samimi ve güleryüzlü karşıladı.. Hastaya yaklaşımı, iletişimi ve akademik açıklamalarıyla çok duyarlı bir hekim.. Dr Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.. Gönül Güldoğan Sarıgül
Sümeyya Hanım Tümer
★★★★★
Harika bir hastane çalışanlarıyla birlikde doktorlarıda çok sıcak kanlı sürekli kontrol oluyorum lens takamayan bana lens takmayı bile öğrettiler.
Pinar Natali
Sigorta'da bir karışıklık oldu, bugün randevu vardı, gittim sigorta yanıt vermiyince sadece beni kovmadıgı kaldı, bu kadar ters bir danışmanları hiç bir yerde görmedim, bir daha gitmem kimseye de tavsiye etmiyorum.
Özge Taş
Hiç beğenmedim böyle sinirli aksi ve ters davranan bi doktor olamaz kimseye önermiyorum hastaya böylemi davranılır. Terbiye yerlerde kınıyorum.
Nurten Ölmez Aktoprak
★★
Ben 40 gün önce katarakt ameliyatı oldum ve mercek takıldı ameliyatımı *** bey yaptı ben hayatımda bu kadar ters ve sinirli bir doktorla karşılaşmadım.. ameliyattan sonra şikayetlerim geçmedi bunu söylemek için gittim ama bana demediğini bırakmadı bir doktora yakışmayacak şekilde davrandı onu kınıyorum ve Allah a havale ediyorum Hakan bey den ve diğer personel den memnunum ama *** bey orada olduğu sürece o merkezin pek bir geleceği yok çok kırgınım...

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 67 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karşıyaka Göz Hastanesi
20 metre uzaklıkta
Yalı mah. Caher Dudayev Bul. No:71
Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
790 metre uzaklıkta
Mavibahçe AVM Caher Dudayev Bulvarı No:40/B
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı
Metropol Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Anadolu Cad. No:593/A Şemikler
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Demirköprü Mah. 6178/2 Sok. No:3
Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı