Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Kırıkhan
Adres:Alakoyun Mah. E-5 Çevre Yolu Üzeri No:55
Telefon:0 (326) 344-8500
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
36.48606836.364016

Kurum Hakkında

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi, Hatay ili Kırıkhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Kırıkhan Merkezi 2005 tarihinde kurulmuş, 2005 tarihinde ilk hasta kabulünü yaparak faaliyete başlamıştır. Merkezimiz 60 makine kapasiteli olup şuanda 30+1 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz mesleki ideallerini hep diri tutan, hastaların yaşam sürelerini ve kalitesini arttırmayı amaç edinmiş, hasta memnuniyetini önemseyerek, konusunda uzman personeliyle hizmet vermektedir. Tıbbi donanımı ve alt yapısı ile kalite yönetim sistemini ilke edinerek farklı olmayı amaçlayıp, tüm hastalarımızın isteklerini ve taleplerini önceliğimiz olarak kabul ederek tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kırıkhan Can Hastanesi
Kırıkhan Çevre yolu üzerinde 5000 m2lik alan üzerine 6 katlı olarak yapımı gerçekleştirilen Özel Kırıkhan Can Hastanesi 2008 yılında hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi
Özel Kırıkhan Bilim Hastanesi, Hatay'da Öğretmenevi karşısında güler yüzlü, eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş olarak hizmet vermektedir.
Kırıkhan Devlet Hastanesi
Kırıkhan Devlet Hastanesi 2016 yılında yeni binasına taşınmıştır. Yeni hastane, nitelikli sağlık hizmet sunumu noktasında ilçe merkezinin ve bölgemizin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanmıştır.
Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 2020 yılında taşınarak yeni binasında hizmete devam etmektedir. Kurumumuzda diş protezi, kanal, dolgu ve proye olarak tedavi ve protez uygulaması yapılmaktadır.
İskenderun Devlet Hastanesi
İskenderun Devlet Hastanesi'nin Dumlupınar Mahallesindeki A Blok ve Numune Mahallesindeki Yeni Hastane olarak toplam 535 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
Özel Palmiye Hastanesi
Özel Palmiye Hastanesi
20 km. uzaklıkta
2008 yılından beri sağlık hizmeti sunan Özel Palmiye Hastanesi yeni unvanıyla bölge halkına genel hastane statüsünde hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, yatırımlarıyla bölge halkının en kısa sürede sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında önemli atılımları yerine getirmiştir.
Özel İskenderun Gözde Cerrahi Tıp Merkezi
İskenderunda göz hastalıklarının tedavisi konusunda Gözde Tıp Merkezi modern teknolojiye sahip donanımı ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉