Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Kırıkhan
Adres:Mimar Sinan Mah. İsmail Turan Bulvarı No:40/1
Telefon:0 (326) 344-6364
Web Sitesi:kirikhanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.48777936.335263

Kurum Hakkında

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, 2009 yılında 9 diş hekimi ve 9 ünit ile hizmet vermeye başladı. 2020 yılı mart ayında taşınarak yeni binasında hizmete devam etti. 5 kattan oluşan yeni binamız 4848 metrekare alan üzerinde olup, binanın oturum alanı 1069 metrekaredir. Binamızda toplam 26 ünit ve 24 hekim bulunmaktadır. Kurumumuz her alanda 101 personeli ile aylık ortalama 492 hastaya hizmet vermektedir. Kurumumuzda diş protezi, kanal, dolgu ve proye olarak tedavi ve protez uygulaması yapılmaktadır.

Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak amacımız; hizmet almak için başvuran siz değerli hastalarımıza modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet vermek, mesleki güncel faaliyetlerle personelimizin bilgi ve donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş, bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı biran önce ağız ve diş sağlığına kavuşturmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Kırıkhan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kırıkhan Devlet Hastanesi
100 metre uzaklıkta
Mimarsinan Mah. İsmail Turan Bulv. No:16
Kırıkhan Can Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Çankaya Mah. 661. Sok. No:29 Kırıkhan
Kırıkhan Bilim Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Oğuzlar Cad. No:1
Kırıkhan Diyaliz Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Alakoyun Mah. E-5 Çevre Yolu Üzeri No:55
Palmiye Hastanesi
17.6 km. uzaklıkta
İsmet İnönü Mah. 720 Sk. No:16
İskenderun Devlet Hastanesi
17.7 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 264 Sok. No:1