Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Kırıkhan
Adres:Cumhuriyet mah. Çelenk Sok. No:19
Telefon:0 (326) 344-6364
36.49837636.354239

Kurum Hakkında

Kurumumuz Kırıkhan Ağız ve Diş sağlığı Merkezi, TC. Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 06-10-2008 tarih ve 37426 sayılı olur yazısıyla kurulmasına karar verilmiştir. Aynı yıl içerisinde Hizmet Binasının yapım işleri için çalışmalar başlatılmış ve 2009 yılı Temmuz ayında 6 Diş Hekimi ile hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimizin hedefi, kalite standartlarını uygulayarak çalışmaya devam eden, hasta ve çalışan güvenliğini, memnuniyetini, eğitimli ve anlayışlı personel ile modern yönetim anlayışını benimseyerek hizmet üreten sağlık kurumu olmayı devam ettirmeyi görev bilmektedir. Hedefimiz bu anlayışı ve hizmeti kesintisiz olarak sunmaya devam etmektir.

Tüm personelimizin özverili çalışmalarıyla kaliteyi hizmete yansıtmaktadır. Kurumumuzda Muayene, Diş çekimi, Dolgu(Işınlı-Amalgam), Kanal Tedavisi, Total ve Parsiyel Protez, Kron ve Köprü Protez, Diş Taşı Temizliği ve Koruyucu Diş Hekimliği uygulamaları özenle yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Kırıkhan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kırıkhan Bilim Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Erler Cad. Öğretmenevi Karşısı
Kırıkhan Devlet Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Kurtuluş Mh. İnönü Blv.No:1 Kırıkhan
Kırıkhan Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Alakoyun Mah. E-5 Çevre Yolu Üzeri No:55
Kırıkhan Can Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Çankaya Mah. 661. Sok. No:29 Kırıkhan
İskenderun Devlet Hastanesi
18.5 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 264 Sok.
Palmiye Hastanesi
18.7 km. uzaklıkta
İsmet İnönü Mah. 720 Sk. No:16