Özel Konya Göz Hastanesi

Özel Konya Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Konya Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40
Telefon:0 (332) 238-1310
Web Sitesi:www.konyagozmerkezi.com.trHata Bildir
37.89070132.499296

Kurum Hakkında

2007 yılında tıp merkezi olarak hizmete başlayan Konyagöz artan ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla 2013 yılında Nalçacı Şubesini faaliyete geçirdi. Konya’nın ilk ve tek göz hastanesi olarak hizmetine devam eden Konyagöz donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ile sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Alanında 9 uzman doktoru ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

İleri Tanı ve Tedavi Hizmetlerinde Lazer Teknolojisini Konya'ya ilk kazandıran Konyagöz, özellıkle son yıllarda göz kusurlarını düzelten ve uzay teknolojisi diye de anılan EXCİMER LAZER / İNTRALASE/ İLASİK başarıyla uygulanmaktadır.

Günde 300 poliklinik muayenesi ve 40 göz ameliyat kapasitesine sahip merkezimiz, tıp alanındaki bilimsel gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite bilinciyle hizmet vermektedir. Hasta hakları ve hasta memnuniyetine öncelik ve önem veren merkezimiz "Doğru Teşhis Doğru Tedavi" anlayişiyla hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Konya Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Göz Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Konya Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Konya Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Konya Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Konya Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Konya Hastanesi
460 metre uzaklıkta
Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No:1
Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28
Dünyagöz Hastanesi Konya
1.5 km. uzaklıkta
Bedir Mahallesi Tebliğ Sokak No:1
Dr. Arazi Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1
Konya Hospital
1.6 km. uzaklıkta
Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95
Konya Göz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6