Özel Konya Göz Hastanesi

Özel Konya Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Konya Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40
Telefon:0 (332) 238-1310
37.89070132.499296

Kurum Hakkında

2007 yılında tıp merkezi olarak hizmete başlayan Konyagöz artan ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla 2013 yılında Nalçacı Şubesini faaliyete geçirdi. Konya’nın ilk ve tek göz hastanesi olarak hizmetine devam eden Konyagöz donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ile sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Alanında 9 uzman doktoru ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

İleri Tanı ve Tedavi Hizmetlerinde Lazer Teknolojisini Konya'ya ilk kazandıran Konyagöz, özellıkle son yıllarda göz kusurlarını düzelten ve uzay teknolojisi diye de anılan EXCİMER LAZER / İNTRALASE/ İLASİK başarıyla uygulanmaktadır.

Günde 300 poliklinik muayenesi ve 40 göz ameliyat kapasitesine sahip merkezimiz, tıp alanındaki bilimsel gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite bilinciyle hizmet vermektedir. Hasta hakları ve hasta memnuniyetine öncelik ve önem veren merkezimiz "Doğru Teşhis Doğru Tedavi" anlayişiyla hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Konya Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Göz Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Konya Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Konya Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Konya Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Konya Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Konya Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Feritpaşa Mah. Gürz Sok. No:1

Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28

Konya Huzur Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A

Dünyagöz Hastanesi Konya

1.5 km. uzaklıkta

Bedir Mahallesi Tebliğ Sokak No:1

Dr. Arazi Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1

Konya Hospital

1.6 km. uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95