Özel Konya Hospital

Özel Konya Hospital
Kurum Adı:Özel Konya Hospital
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Karatay
Adres:Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95
Telefon:0 (332) 350-3777
Web Sitesi:www.ozelkonyahospital.comHata Bildir
37.87698832.49446

Kurum Hakkında

Özel Konya Hospital, Konya ili Karatay ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1 Nisan 2002 yılında 6 hekim 6 branşla hizmete başlayan Özel Konya Hospital 1 Nisan 2014 tarihinde devir olmasıyla birlikte güler yüzlü ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi temel amaç edinmiştir. SGK, Emekli Sandığı, Bağkur mensuplarının yanı sıra Özel Sağlık Sigortaları, Banka Mensupları ve Özel Hastaların sağlık sorunlarını çözmeye yardımcı olup, etik değerlerden taviz vermeden ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam etmektedir.

Samimiyeti, profesyonelliği, her durumda en iyiyi insanına sunmayı görev bilen Konya Hospital, bugün ziyaretçisinden hastasına, yöneticisinden çalışanına kadar, kendi çatısı altında yer alan her bireye hak ettiği değeri sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Özel Konya Hospital hasta memnuniyeti politikasının temelini “Hasta Odaklılık” oluşturur. Bu amaçla; kalite politikası ve yasal şartlar çerçevesinde hastalarımızdan gelen talep ve memnuniyetsizlikleri tarafsızlık, objektiflik, gizlilik ve cevap verebilirlik ilkelerinden ödün vermeden inceleyip, çözüm sunan, memnuniyetsizliklerin tekrarının önlenmesi için gerekli iyileştirme çalışmalarını; planlama, uygulama, kontrol etme ve sürekli iyileştirme döngüsü içerisinde gerçekleştirmeyi taahhüt eder.

Hastanemizde hafta içi 08:30 – 12:30, 13:30 – 17:30 saatleri arasında, hafta sonu 08:30 – 13:30 saatleri arasında poliklinik hizmeti, 7 gün 24 saat Acil Poliklinik hizmeti vermektedir. Hastalarımız 24 saat kesintisiz randevu verebilmektedir, randevu talepleri 0332 350 37 77 nolu telefonla veya web sitesi üzerinden online randevu alınmaktadır. Randevu saatinde hastanemize başvurduğun da, hasta danışmanı hasta işlemleri konusunda hastalarımıza yardımcı olmaktadır.

Her odamızda hastalarımız için dijital ayarlanabilir yataklarımız, refakatçilerimiz için açılabilen koltuklar, elbise dolabı, mini buzdolabı televizyon, banyo/tuvalet, 24 saat sıcak su, hemşire çağrı sistemi ve acil çağrı sistemi bulunmaktadır. Hastalarımız için yatak çarşafları, havluları her gün düzenli olarak değiştirilmekte, oda, banyo, tuvalet temizliği her gün yapılmakta gerektiğinde daha sık temizlik, alanında eğitim almış görevliler tarafından yapılmaktadır. Odalarda bulunan telefonlar ile hastane içi görüşmeler yapılmakta, hastane dışı tüm görüşmeler santral aracılığı ile yapılabilmektedir.Hastanemizde 24 saat kesintisiz internet kullanılabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Konya Hospital resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Barış Sarı
Böyle rezil disiplinsiz doktor muane ediyo sonra tam recete yazacak para ne hele bi doktor demeye bin şahit ister *** *** diye dahiliye kardeloji doktoru cok bi hastaya uslubu var sakin hosbitala gitmeyin pisman olursunuz ozel selcuklu buyuksehir gidin cok guzel bi hastane

Özel Konya Hospital hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Konya Hospital 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi
176 metre uzaklıkta
Konyada 9 yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Özlem Fizik Tedavi Merkezi adıyla hizmet vermiş olup şu an Dr Arazi Tıp Merkezi adıyla hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Konya Göz Merkezi
Özel Konya Göz Merkezi
323 metre uzaklıkta
Alanında uzman doktorları ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.
Konya Numune Hastanesi
Konya Numune Hastanesi
485 metre uzaklıkta
Konya Numune Hastanesi, yeni hizmet binasında 610 hasta yatağı, 1300 araçlık 4 katlı kapalı otopark ile açık otopark, 80 adet yoğun bakım yatağı, 110 adet poliklinik odası, 15 adet ameliyathane ile kapılarını Konya'da hastalarımız
Özel Konya Büyükşehir Hastanesi
1979 yılında Konya’da hizmet vermeye başlayan hastanemiz, daima büyüyen, yeniliklerden beslenen uzman kadrosu ve ileri teknoloji desteğiyle tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren çağdaş bir sağlık merkezi
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.
Türk Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi
Türk Kızılayı Özel Konya Ticaret Borsası Hastanesi, 1500 metrekare alan üzerinde 7 katlı olarak, 7 gün 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Konya Akademi Hastanesi
Özel Akademi Hastanesi, halkımıza kaliteli, dürüst ve insana saygılı bir sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş ve 13 Mayıs 2002 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.
Karatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 870 m2 arsa üzerinde 3 katlı olarak yapılmış olup, merkezin içerisinde 20 adet diş kliniği, röntgen odaları, laboratuvar, alçı odası gibi pek çok hizmet buunmaktadır.
Özel Konya Anıt Hastanesi
Dünya standartlarındaki kaliteli sağlık hizmetini başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'ye sunmayı hedefleyen Özel Konya Anıt Hastanesi, güncel teknolojiye sahip teşhis ve tedavi cihazlarıyla donatılmış, çağdaş ve modern tam teşekkü
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Konya Hospital ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉