Özel Konya Hospital

Özel Konya Hospital
Kurum Adı:Özel Konya Hospital
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Karatay
Adres:Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95
Telefon:0 (332) 350-3777
Web Sitesi:www.ozelkonyahospital.comHata Bildir
37.87698832.49446

Kurum Hakkında

1 Nisan 2002 yılında 6 hekim 6 branşla hizmete başlayan Özel Konya Hospital 1 Nisan 2014 tarihinde devir olmasıyla birlikte güler yüzlü ve hasta odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi temel amaç edinmiştir. SGK, Emekli Sandığı, Bağkur mensuplarının yanı sıra Özel Sağlık Sigortaları, Banka Mensupları ve Özel Hastaların sağlık sorunlarını çözmeye yardımcı olup, etik değerlerden taviz vermeden ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam etmektedir.

Samimiyeti, profesyonelliği, her durumda en iyiyi insanına sunmayı görev bilen Konya Hospital, bugün ziyaretçisinden hastasına, yöneticisinden çalışanına kadar, kendi çatısı altında yer alan her bireye hak ettiği değeri sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Özel Konya Hospital hasta memnuniyeti politikasının temelini “Hasta Odaklılık” oluşturur. Bu amaçla; kalite politikası ve yasal şartlar çerçevesinde hastalarımızdan gelen talep ve memnuniyetsizlikleri tarafsızlık, objektiflik, gizlilik ve cevap verebilirlik ilkelerinden ödün vermeden inceleyip, çözüm sunan, memnuniyetsizliklerin tekrarının önlenmesi için gerekli iyileştirme çalışmalarını; planlama, uygulama, kontrol etme ve sürekli iyileştirme döngüsü içerisinde gerçekleştirmeyi taahhüt eder.

Hastanemizde hafta içi 08:30 – 12:30, 13:30 – 17:30 saatleri arasında, hafta sonu 08:30 – 13:30 saatleri arasında poliklinik hizmeti, 7 gün 24 saat Acil Poliklinik hizmeti vermektedir. Hastalarımız 24 saat kesintisiz randevu verebilmektedir, randevu talepleri 0332 350 37 77 nolu telefonla veya web sitesi üzerinden online randevu alınmaktadır. Randevu saatinde hastanemize başvurduğun da, hasta danışmanı hasta işlemleri konusunda hastalarımıza yardımcı olmaktadır.

Her odamızda hastalarımız için dijital ayarlanabilir yataklarımız, refakatçilerimiz için açılabilen koltuklar, elbise dolabı, mini buzdolabı televizyon, banyo/tuvalet, 24 saat sıcak su, hemşire çağrı sistemi ve acil çağrı sistemi bulunmaktadır. Hastalarımız için yatak çarşafları, havluları her gün düzenli olarak değiştirilmekte, oda, banyo, tuvalet temizliği her gün yapılmakta gerektiğinde daha sık temizlik, alanında eğitim almış görevliler tarafından yapılmaktadır. Odalarda bulunan telefonlar ile hastane içi görüşmeler yapılmakta, hastane dışı tüm görüşmeler santral aracılığı ile yapılabilmektedir.Hastanemizde 24 saat kesintisiz internet kullanılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik

Özel Konya Hospital iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Hospital, Konya ili Karatay ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Barış Sarı
Böyle rezil disiplinsiz doktor muane ediyo sonra tam recete yazacak para ne hele bi doktor demeye bin şahit ister *** *** diye dahiliye kardeloji doktoru cok bi hastaya uslubu var sakin hosbitala gitmeyin pisman olursunuz ozel selcuklu buyuksehir gidin cok guzel bi hastane

Özel Konya Hospital hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Konya Hospital 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Konya Hospital Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Arazi Tıp Merkezi
180 metre uzaklıkta
Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1
Konya Göz Merkezi
320 metre uzaklıkta
Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6
Konya Büyükşehir Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Hastane Cad. İktap Sok. No:28
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
870 metre uzaklıkta
İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28
Türk Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Şükran Mah. Taşkapı Medrese Sok. No:15
Konya Akademi Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Aksinne Mah. Furgan Dede Cad. No:12 (Muhacir Pazarı Yanı)
Konya Anıt Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram