Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28
Telefon:0 (332) 351-1650
Web Sitesi:beyhekimadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.87240332.486412

Kurum Hakkında

20 Ağustos 1983 tarihinde T. C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı SSK Genel Müdürlüğü Konya Zindankale Dispanseri ve Ağız Diş Sağlığı merkezi olarak hizmete açılmıştır. Temel tıp branşları, poliklinikler ile 10 ünitelik Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile hizmet vermiştir.

5283 sayılı kanun ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. 19 Şubat 2005 tarihinde T. C. Sağlık Bakanlığı Konya Zindankale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak çalışmalarına devam etmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafından, 17 Ağustos 2005 tarihinde 40 standart diş ünitelik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmasına karar verilmiştir. Yapılandırma ve tadilat çalışmalarının devam ettiği 10 ay boyunca kurumumuz Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmet vermeye devam etmiştir.

Kurumumuzun ve bulunduğumuz semtin adı olan Beyhekim; Hz. Mevlana döneminde Konya'da yaşamış ve Hz. Mevlana'nın doktorluğunu yapan kişinin adıdır. Ayrıca yaşadığı dönemde hekimlikte otorite olarak bilinmekte olup, zamanındaki yetişen doktorlara icazet (yeterlilik) veren kişidir.

Bu arada Zindankale ismi Sağlık Merkezimizin bulunduğu mahallin adı olan "Beyhekim" olarak değiştirilmiştir. Kurumumuzun yeni adı Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmuştur. Ocak 2007 tarihinden itibaren kurumumuz tadilatı tamamlanan binasına taşınmış ve hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.

2011 tarihi itibariyle Bosna Hersek Mahallesinde Semt Polikliniği olarak merkezimiz hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kübra Gül Yıldız
Çok kötü bir yer. Saat 10:30da randevum vardı sıra beklerken 3 dakika gecikti ilk muayenede ablam veli olaraktan kabul edilmedi. Kimliğimi sert bir şekilde fırlattı ben seni alamam annen olmadan git buradan diyerekten bulunduğumuz yerden bizi kovdu. Hasta haklarına şikayete çıktığımız da ise randevu aldığım doktor odaya girip kapıyı çarptı masayı yumruklayarak ben bu hastayı almıyorum diyip masaya yumruk atıp üzerimize yürüdü. Gerçekten rezalet bir yer hasta haklarında bile sözel şiddet ve tehtit alıyosunuz.
Bayram Ismail
★★★
Saat 16:15 randevusuna 3 dakika önce gelebildin hasta kabuldeki arkadasında diğer hastalarla muhataplığı nedeniyle 16:18 giriş yapıldı lakın alınan kayıt doktorla istişare edilerek iptal edildi. 16:30 hastası olan hanımım tedavi yapıldı. sebebi arzım yapılan kurumların halen bir çoğu hizmet ve insan odaklı olmaktan birazcık dusunceli kavramı halen anlayamamış gerçekte halen bir suru yasantısını işlemeye devam eden yada biz anlayacak kapasiteye ulasamadık

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meram Devlet Hastanesi Zafer Binası
600 metre uzaklıkta
Şeyh Sadrettin Mah. Millet Cad. No:14
Konya Anıt Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram
Konya Büyükşehir Hastanesi
660 metre uzaklıkta
Hastane Cad. İktap Sok. No:28
Konya Göz Merkezi
700 metre uzaklıkta
Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6
Dr. Arazi Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1
Konya Akademi Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Aksinne Mah. Furgan Dede Cad. No:12 (Muhacir Pazarı Yanı)
Konya Hospital
870 metre uzaklıkta
Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95