Özel Konya Anıt Hastanesi

Özel Konya Anıt Hastanesi
Kurum Adı:Özel Konya Anıt Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram
Telefon:0 (332) 353-0405
Web Sitesi:www.anithastanesi.com.trHata Bildir
37.86657132.487255

Kurum Hakkında

Özel Konya Anıt Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Konya Anıt Hastanesi 2005 yılında Cerrahi Dal Hastanesi adıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde cerrahi alanda büyük başarılara imza atarak sağlık sektöründe yeni bir dönem başlatan Cerrahi Dal Hastanesi, hasta ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek adına farklı tıbbi birimler kurmaya karar vermiştir. Cerrahi Dal Hastanesi cerrahide yakaladığı başarıyı, diğer tıbbi birimlerde de sağlayarak Türkiye geneline hizmet verme hedefi doğrultusunda, 2006 yılında adını, Özel Konya Anıt Hastanesi olarak değiştirerek hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Dünya standartlarındaki kaliteli sağlık hizmetini başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'ye sunmayı hedefleyen Özel Konya Anıt Hastanesi, güncel teknolojiye sahip teşhis ve tedavi cihazlarıyla donatılmış, çağdaş ve modern tam teşekküllü bir hastanedir. Kurulduğu günden beri binlerce hastayı tekrar yaşama bağlayan Özel Konya Anıt Hastanesi, alanında uzman doktorları, deneyimli sağlık çalışanları ve profesyonel idari kadrosu ile sağlık sektöründe gösterdiği başarıyı yükselen bir ivme ile sürdürmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Konya Anıt Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Algoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Sultan Gül
★★★★★
Anıt hastahanesinindeki Hasan bey kadar iyi güler yüzlü ve ince eleyip sık dokuyan bi doktor daha görmedim. Benim babam 10 yıldır mide agrısı çekiyordu Hasan beye gitimizde o kadar ilgilendi ve hastalığını bulmak için uğraştı ve şuan babam çok iyi iştahsızlıgı mide ağrıları geçti. Hasan beye minnet borcumuz var çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim alanında en iyi doktor...
Kamil Şeyda Narinkoç
★★★
Diş bölümünün yeniden açılmasını istiyorum...

Özel Konya Anıt Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Konya Anıt Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Konya Akademi Hastanesi
Özel Konya Akademi Hastanesi
355 metre uzaklıkta
Özel Akademi Hastanesi, halkımıza kaliteli, dürüst ve insana saygılı bir sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş ve 13 Mayıs 2002 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.
Meram Devlet Hastanesi Zafer Binası
Konya Hava Hastanesi ya da Asker Hastanesi olarak bilinen kurum, Ağustos 2016'da Sağlık Bakanlığı’nın kullanımına verilerek Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zafer ek binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Türk Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi
Türk Kızılayı Özel Konya Ticaret Borsası Hastanesi, 1500 metrekare alan üzerinde 7 katlı olarak, 7 gün 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Konya Göz Merkezi
Özel Konya Göz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Alanında uzman doktorları ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.
Özel Konya Büyükşehir Hastanesi
1979 yılında Konya’da hizmet vermeye başlayan hastanemiz, daima büyüyen, yeniliklerden beslenen uzman kadrosu ve ileri teknoloji desteğiyle tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren çağdaş bir sağlık merkezi
Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi
Konyada 9 yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Özlem Fizik Tedavi Merkezi adıyla hizmet vermiş olup şu an Dr Arazi Tıp Merkezi adıyla hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Konya Hospital
Özel Konya Hospital
1 km. uzaklıkta
Samimiyeti, profesyonelliği, her durumda en iyiyi insanına sunmayı görev bilen Konya Hospital, bugün ziyaretçisinden hastasına, yöneticisinden çalışanına kadar, kendi çatısı altında yer alan her bireye hak ettiği değeri sunabilmen
Karatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 870 m2 arsa üzerinde 3 katlı olarak yapılmış olup, merkezin içerisinde 20 adet diş kliniği, röntgen odaları, laboratuvar, alçı odası gibi pek çok hizmet buunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Konya Anıt Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉